Skocz do zawartości

Jakie AGD do zabudowy??


Marycha78

Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
Cytat

Witam urządzamy kuchnie i nie wiem jakie AGD kupić. Jakiej firmy zmywarka, piekarnik, blat kuchenny elektryczny lodówka??
Czy podwójna lodówka dzielona pionowo jest pożyteczna w domu??



Też jestem zdania,że podwójna lodówka dzielona pionowo to zbyteczny wydatek nawet jeśli mieszkasz w sporej odległości od Marketów.Nie wiem z ilu osób składa się Twoja rodzina, ale lodówka 165-177cm będzie wystarczająca nawet dla 5-6 osobowej rodziny.
Link do komentarza
Cytat

Witam urządzamy kuchnie i nie wiem jakie AGD kupić. Jakiej firmy zmywarka, piekarnik, blat kuchenny elektryczny lodówka??
Czy podwójna lodówka dzielona pionowo jest pożyteczna w domu??


Właśnie to przerabiam po zmianie mebli kuchennych.Zdecydowaliśmy się na linię retro.Stukamy ceneo i mamy do wyboru do koloru z cenami i opisami technicznymi,wybieramy i do sklepu zobaczyć na żywo -mamy cenę z sieci i ze sklepu -decyzja gdzie kupić /w sieci zwykle taniej/
Bob
Link do komentarza
Cytat

Właśnie to przerabiam po zmianie mebli kuchennych.Zdecydowaliśmy się na linię retro.Stukamy ceneo i mamy do wyboru do koloru z cenami i opisami technicznymi,wybieramy i do sklepu zobaczyć na żywo -mamy cenę z sieci i ze sklepu -decyzja gdzie kupić /w sieci zwykle taniej/
Bob


W sieci można kupić taniej , ale trzeba poszukać - sa wyszukiwarki, które ulatwiają sprawę.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...