Skocz do zawartości

Poziomowanie podłogi w trzech krokach


Recommended Posts

Przygotowanie podłoża, na którym układane będą warstwy wykończeniowe nie jest trudne oraz nie wymaga dużego wysiłku, jeśli tylko stosujemy odpowiednie materiały i robimy to z odpowiednią starannością. Nowoczesnym i specjalnie opracowanym w tym celu podkładem, który ułatwia uzyskanie doskonałego rezultatu jest wylewka samopoziomująca weber.floor POZIOM, oparta na recepturach nowej generacji. Dzięki jej zastosowaniu otrzymujemy podłoże nie tylko równe, ale także odpowiednio gładkie i wytrzymałe, co pozwala na prawidłowe ułożenie warstwy wykończeniowej i znacznie wydłuża okres korzystania z gotowej podłogi.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budownictwob2b.pl/wykanczanie/baza-wiedzy/chemia-budowlana/17596-poziomowanie-podlogi-w-trzech-krokach

Link do komentarza

Dzień dobry,

 

są i jastrychy samopoziomujące, które układa się na warstwie rozdzielającej, na izolacjach akustycznych, czy na ogrzewanie podłogowe, jak np. weber.floor 4310, czy weber.floor FLOW. A nawet niektóre na płytki ceramiczne.

Dużo zależy od samego wykończenia (posadzki) - czy będą to płytki, panele zwykłe lub winylowe czy parkiet klejony. Dla wykończeń "pływających" można stosować praktycznie każdą masę samopoziomującą, ale w przypadku parkietu klejonego, czy deski klejonej, podkład wymaga odpowiedniej wytrzymałości na ścinanie. Myśląc o desce lub parkiecie, należy też pomyśleć od razu o tym, jaki jastrych będziemy układali. :)

 

Zachęcamy do zadawania pytań, z pewnością znajdziemy rozwiązanie. :91_thumbsup:

 

Pozdrawiamy!

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...