Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

9 godzin temu, MichalMM napisał:

 

1. Do czego przykręcać się w stropie, czy miedzy blachę z otworami montażowymi spawaną do konstrukcji, a strop powinienem jeszcze coś dać, czy mogę przykręcać się bezpośrednio do stropu?

Ja mam drewniane ale na 2 grzbietach czyli wangach i między drewno a oparcie na stropie dawałem paski gumy 2 mm żeby nie zgrzypiało, bo jednak drewno podobnie jak i stal będzie lekko pracować, więc trzeba coś dać żeby nie chrzęściło.

Na ścianie bym nie wspierał i tak jak pisze kolega Zenek z tego powodu że jest to konstrukcja na jednej wandze, musisz dać odpowiednio szeroką blachę wspierającą się na stropie żeby też przeciwdziałać  siłom skrętnym. Ale to chyba sam wiesz i czujesz, bo jesteś człowiek techniczny.

To taka moja rada.

A poza wszystkim to fajne są takie schodki.:D I koniecznie musisz pokazać jak Ci wyszło.

demo

demo

9 godzin temu, MichalMM napisał:

 

1. Do czego przykręcać się w stropie, czy miedzy blachę z otworami montażowymi spawaną do konstrukcji, a strop powinienem jeszcze coś dać, czy mogę przykręcać się bezpośrednio do stropu?

Ja mam drewniane ale na 2 grzbietach czyli wangach i między drewno a oparcie na stropie dawałem paski gumy 2 mm żeby nie zgrzypiało, bo jednak drewno podobnie jak i stal będzie lekko pracować, więc trzeba coś dać żeby nie chrzęściło.

To taka moja rada.

×
×
  • Utwórz nowe...