Skocz do zawartości

Ewelinka / Archipelag


projekt ewelinka

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Dzień dobry,

mamy zamiar budować się i wybrać właśnie projekt "Ewelinka". Jesteśmy ciekawi, czy podany na stronie biura projektoego szcunkowy koszt stanu otwartego faktycznie jest zgodny z tym co potem ponosi inwestor.
Jeśli to jest mozliwe to prosimy o informacje na temat kosztów jakie Pan juz poniósł.
A może ma Pan również już ptrzybliżone koszty wykończenia?
Z góry dziękujemy
Małgośka
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Cytat

Właśnie zobaczyłam projekt ewelinka. bardzo mi sie spodobał. Jesli to możliwe, proszę o przesłanie kosztorysu.






Też wybrałam Ewelinkę.Zbudowałam stan surowy chyba dość tanio,według tego co czytam na forum.W projekcie zrezygnowałam z lukarny a dodałam piwnicę 30 m2 pod kuchnią i łazienką.Tam będzie kotłownia i pokój rekreacyjny oraz spiżarnia.Powiększona łazienka na parterze a na poddaszu garderoba połączona z pokojem.Salon powiększyłam kosztem pokoju.Na dach dachówka Brassa.Wzięłam poleconą firmę, która wykonała wszystko za 34 tys.Komin systemowy.Koszt materiałów,geodetów, projektu, planu zagospod działki, kierownika budowy, plus robocizna,czyli cały do tej pory koszt inwestycji to ok 87 tys zł.Firma sama zamawiała materiały i rozładowywała na miejscu.Pilnowałam cen i negocjowałam beton komórkowy na ściany zewn i wewn oraz pokrycie dachowe.Dom wygląda ślicznie!Na wiosnę planuję instalacje, tynki,okna i drzwi.Zdjęcia zamieszczę wkrótce.Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...