Skocz do zawartości

Maskownica na rury CO


Recommended Posts

Wygląda na to, że trzeba do Lipska (najbliżej granicy) podjechać i tam kupić...:bezradny:za prawdziwe euro... jeśli rurki masz ułożone ściśle według wymiarów uchwytów mocujących...

 

Wygląda na to, że nikt nie wymyślił czegoś podobnego, co mogłoby obejść opantetowany pomysł...

 

Może w Chinach...

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, uroboros napisał:

Tyle tośmy znaleźli, tylko gdzie to kupić?

Trzeba wysłać maila lub zadzwonić do firmy i zapytać o dostępność. Jeżeli firmy pokazują i opisują towar na sowich stronkach to musi być dostępny.

Link do komentarza

Wchodziłem z linka podanego przez Krakena92 i otrzymywałem komunikat:

 

Not Found

Sorry, but the page you were trying to view does not exist.

 

więc pomyślałem, że firmy już nie ma i strona jest nieaktualna...

 

Zadzwoniłem na numer w Chojnie, pan potwierdził, że firma istnieje i nadal handlują, oprócz osłon na rury proponują też zwykłe listwy przypodłogowe - w celu zachowania jednolitego stylu obróbki podłogi.

Zaznaczył, że nie są to tanie wyroby, należy wysłać zapotrzebowanie ze szkicem pomieszczeń, aby można było uwzględnić wszystkie narożniki i połączenia. Zostanie to wycenione i wysłane do ewentualnej akceptacji.

 

 

Dnia 22.02.2020 o 14:02, Kraken92 napisał:

W Polsce nie ma nic podobnego aby zasłonić te rury? 

Tak że jeśli instalacja nie jest jeszcze wykonana, albo już jest tak zrobiona, że wszystkie elementy mocujące będą pasować - wyślij zapotrzebowanie i zobacz, czy starczy kasy...

Link do komentarza
1 godzinę temu, uroboros napisał:

Wchodziłem z linka podanego przez Krakena92 i otrzymywałem komunikat:

 

Not Found

Sorry, but the page you were trying to view does not exist.

U mnie się otworzyła stronka ale wszystko w języku angielskim.

https://www.hz-weitzel.de/en/

1 godzinę temu, uroboros napisał:

Zaznaczył, że nie są to tanie wyroby, należy wysłać zapotrzebowanie ze szkicem pomieszczeń, aby można było uwzględnić wszystkie narożniki i połączenia. Zostanie to wycenione i wysłane do ewentualnej akceptacji.

 

Dlatego pisałem wcześniej że należy skontaktować się z producentem. Przecież nie będę ja czy Ty załatwiał za kogoś takich rzeczy. Może jeszcze jakbyś mu kupił i zamontował te listwy to   wtedy było by ok :) 

Link do komentarza
11 minut temu, mhtyl napisał:

U mnie się otworzyła stronka ale wszystko w języku angielskim.

U mnie też, ale jak próbowałem dostać się na stronę polskiego sklepu - nie było możliwości nawiązania kontaktu...

Pan, z którym rozmawiałem m skontaktować się z producentem i dowiedzieć się, dlaczego jest taki błąd na stronie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...