Skocz do zawartości

Poznaj najnowsze rozwiązania grzewcze z pompami ciepła NIBE


Recommended Posts

Szeroka oferta zaawansowanych technologicznie produktów marki NIBE pozwala na stworzenie wielozadaniowego systemu grzewczego opierającego się w 100% na odnawialnych źródłach energii. Oto rozwiązania marki NIBE, które pozwolą ogrzać dom energooszczędnie, komfortowo i ekologicznie.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/pompy-ciepla/polecane/13654-poznaj-najnowsze-rozwiazania-grzewcze-z-pompami-ciepla-nibe

Link do komentarza
Mam pompe 1155 pc i w tym roku do 20 stycznia zapłaciłem 420 zł, przewiduje ze do 20 marca bedzie nastepne 250 zł,czyli w sumie 670 zł(w domu 22 c i woda 210 litrow zbiornik temperatura 42 c. Dom ma 130 m2,izolacja scian 30 cm,rekuperator+izolacja dachu 40cm(mam podłączony osobny licznik pod pompe)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Radek Szulc

a ja mam pompe podłączona pod instalację fotowoltaiczną. Wszystko działa super. Szkoda tylko, że zaczęli grzebać przy ustawie i zaraz opłacalność fotowoltaiki spadnie

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...

Kierunek przemian energetyki cieplnej prawidlowy przy mozliwosciach i zdolnosciach mieszkancow do powszechnej, masowej zmiany systemu. Dzisiaj to tylko zalosna techniczna i polityczna propaganda banksterow, marketanow,...i zlobbowanych urzedniczych popaprancow,nie bioracych odpowiedzialnosci za slowa i programy.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...