Skocz do zawartości

Rodzaje szyb stosowanych w budownictwie jednorodzinnym


Recommended Posts

Gość mhtyl
2 minuty temu, zenek napisał:

Szkoda, że nie ma w artykule adresów firm sprzedających szyby zespolone na wymiar dla odbiorcy detalicznego.

Ale po co Ci sama szyba zespolona? Co z nią byś zrobił?

Jeżeli chcesz kupić taki pakiet dwu czy trzy szybowy to wystarczy jak zgłosisz się do pierwszego lepszego producenta okien i tam złożysz zamówienie.

Link do komentarza
1 minutę temu, mhtyl napisał:

Jeżeli chcesz kupić taki pakiet dwu czy trzy szybowy to wystarczy jak zgłosisz się do pierwszego lepszego producenta okien i tam złożysz zamówienie.

No właśnie nie - producent zazwyczaj nie sprzedaje prywatnemu klientowi - interesuje go tylo hurt i pośrednik handlowy. A to rodzi określone koszty.

5 minut temu, mhtyl napisał:

Co z nią byś zrobił?

Włożył zamiast pojedynczej - u mnie sie da :14_relaxed: - a stolarka mi sie podoba, więc nie chcę zmienić :13_upside_down:

Link do komentarza
Gość mhtyl
9 minut temu, zenek napisał:

No właśnie nie - producent zazwyczaj nie sprzedaje prywatnemu klientowi - interesuje go tylo hurt i pośrednik handlowy. A to rodzi określone koszty.

 

To szukaj u innego. Lokalni producenci okien pakiety szybowe zamawiają w wyspecjalizowanych firmach więc jaki problem zamówić odpowiedni pakiet i sprzedać go klientowi. 

Kilka lat temu w firmie lokalnej produkującej okna kolega z pracy zamówił sam pakiet szybowy bo w oknie szyba mu strzeliła, jedyne co musiał sprawdzić oprócz oczywiście wymiarów szer X wys to jeszcze grubość pakietu. Pakiet sam zakładał.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...