Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
KMK Lublin

Zapraszam wszystkich do współpracy na terenie Lublina oraz okolic

Recommended Posts

Specjalizujemy się szeroko pojętym remontem domów oraz mieszkań – wśród naszych usług znajdziesz pełen wachlarz działań związanych z odbudową, przebudową, rozbudową, umeblowaniem, rewitalizacją, odświeżeniem, odnowieniem a także usprawnieniem Twojego apartamentu lub domu.

Gwarantujemy dokładne wykonanie naprawy, remontu i jednocześnie dopilnowanie, aby Twój własny kąt nie stracił unikalnego ciepła i elegancji.

OFERTA
- wykończania wnętrz
- kompleksowe remonty mieszkania
- gładzie gipsowe szpachlowanie
- układanie płytek ceramicznych
- malowanie
- zabudowy z płyt G-K
- sufity podwieszane
- układanie paneli
- montaż okien i drzwi
- instalację elektryczne
- montaż oraz obróbka mebli

82606621_143027340489001_1928526468652990464_o.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, mam do rozważenia taki problem w związku z tym tematem. Nachylenie paneli to sprawa oczywista, natomiast ciekawi mnie temat ustawienia w stosunku do kierunku południowego. Matematycznie bez żadnych wątpliwości wynika, że w ciągu roku panele wyprodukują nam najwięcej prądu jeżeli będą skierowane idealnie na południe. Natomiast w okresie letnim słońce wschodzi dużo przed i zachodzi dużo za liną wschód - zachód, więc energia jest dostępna przez więcej niż połowę dnia. Komplikujemy teraz temat bilansowaniem 1:0,8 a co za tym idzie bieżącą konsumpcją oraz okresami największego zużycia prądu w domu, który wcale nie przypada na godzinę 12 a raczej na godziny ranne i podwieczorne. Czy w sytuacji, gdy stawiamy generator PV na gruncie nie jest zasadne podzielić go na dwa segmenty i jeden skierować na południowy wchód a drugi na południowy zachód ? Będziemy wtedy mieli dostępną energię z własnej produkcji przez dłuższy okres w ciągu dnia. Nurtuje mnie ten temat, ponieważ zacząłem się fotowoltaiką zajmować zawodowo już jakiś czas temu ( https://silesiasolar.pl/fotowoltaika-co-to-jest-jak-dziala-instalacja-paneli-solarnych/ ) i szukam nowych ciekawych rozwiązań do rożnych projektów.    
    • W Polsce nie ma nic podobnego aby zasłonić te rury? 
    • Wyspa już świeci. Jest pewnie problem bo nie ma synchronizacji z dwoma starymi sterownikami od RGB. Ale wszystko da się naprawić 
    • Się dziewczyno nie przejmuj podobnego typu wypowiedziami jak cytowałaś. Wielbicieli ekonomiki stalinowskiej oraz ideologii wszystko+ jest jeszcze sporo, a im więcej darmowych plusów tym uważają, że jest lepiej. Dla nich oczywiście. A jak oni czegoś nie mają bo na to nie zapracowali, to nikt nie ma mieć i basta! Taka filozofia życiowa. Ale to minie, jak tegoroczna zima.  
    • Słucham? Stary, skończyłam studia, pracowalam w zawodzie, aktualnie pracujemy za granicą - żeby zarobić dodatkowy hajs, i nie brać kredytu na pół miliona. Planujemy kupić i wynajmować mieszkania, żeby mieć jakiś dochód na emeryturze, bo raczej w Polsce albo jej nie dostaniemy, albo dostaniemy grosze, a potem zostawić mieszkanie dzieciom, żeby nie musiały wynajmować. A że musi być do remontu - no raczej, bo nie wyobrażam sobie kupić ładnego mieszkania, w dobrym stanie za duże pieniądze, żeby potem kuć ściany, i wydawać jeszcze więcej kasy... Poza tym nie wiem, wydaje mi się, że mieszkanie 120 m to dość dużo dla 2 ludzi, w dodatku Katowice to miejsce, gdzie jest wielu studentów, którzy chętnie wynajmą kawalerkę w centrum. Ba, sama studiowałam, wynajmując pokój dwuosobowy   Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka      
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...