Skocz do zawartości

Opiekanie grillem kwarcowym


Recommended Posts

Witajcie!W końcu w mojej kuchni "zalepiłam" ostatnia "dziurę" na sprzet-czyli kupiłam nową mikrofale do zabudowy :icon_rolleyes: Mikrofala służy mi zasadniczo do odrzewania potraw na szybko,mleka do kawy itp.Ale skoro juz kupowałam nową do zabudowy to sieknęłam sobie taka z grillem kwarcowym i funkcją crisp (talerz do opiekania na chrupko).Czasem robię zapiekanki,tosty w piekarniku i stwierdziłam że po co rozgrzewać wielki piekarnik na jedna grzaneczkę-będę to robić w mikrofali.Cóż ...z tym grillem to jakiś żarcik.Ta funkcja nie używa mikrofal, tylko samą lampę kwarcową.Powinna więc zrumienić tylko. A efekt daje jakby wsadzić bułke z serem do zwykłej mikrofali bez grilla,no może lekko bardziej "chrupie".Ser nie przypieka się w ogóle, tylko wsiaka w bułkęO.o No nie ło to mi chodziło kurka....Grill grzeje ładnie,ale efekt zerowy.Czy ktoś z Was może podzielić się swoimi przepisami na fajne korzystanie  z tej funkcji?Bo jak dla mnie to lipa....Nie widze różnicy między podgrzewaniem mikrofalami a grillem.Czy to wina tego że jest "kwarcowy"????

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...