Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

14 minut temu, demo napisał:

Nie denerwuj się zenuś, "papy" są różne, nie każdemu psu na imię Burek.:icon_lol:

Lepik to przeżytek, jak dajesz dobrą papę na zaprawę to nie musi być żaden lepik. Ty się zatrzymałeś z wiedzą w XX wieku

Nie każdemu, papy są różne - napisałem to. 

Lepik to nie przeżytek - jest w chyba w każdej każdej papie zgrzewalnej, lepiki - różne - są popularnym materiałem budowlanym w 2020 roku!  

A "dobra papa" - to nie jest ścisłe określenie materiału budowlanego - sam powiedziałeś: "nie każdemu psu burek" - to się stosuj!

 

Wyżej pokazałeś video z jakąś pewnie folią. Wątek był o papie. Nie rozróżniasz??? Folie też są rózne i mają różne okresy gwarancji. Nie każda ma na 100 lat!

Zresztą - jak papa taka zła - to dlaczego ją stosują?. I to razem z lepikiem. Zgrzewalną!

Wreszcie zacznij pisać konkret - a nie bzdety!

 

Poczytaj o co pytał tematodawca, na czym ma być ta izolacja, o jaką izolację pytał. 

Bo jątrzsz, byle jątrzyć, zamiast odnieść się do tekstu postu! 

 

zenek

zenek

12 minut temu, demo napisał:

Nie denerwuj się zenuś, "papy" są różne, nie każdemu psu na imię Burek.:icon_lol:

Lepik to przeżytek, jak dajesz dobrą papę na zaprawę to nie musi być żaden lepik. Ty się zatrzymałeś z wiedzą w XX wieku

Nie każdemu, papy są różne - napisałem to. 

Lepik to nie przeżytek - jest w chyba w każdej każdej papie zgrzewalnej, lepiki - różne - są popularnym materiałem budowlanym w 2020 roku!  

A "dobra papa" - to nie jest ścisłe określenie materiału budowlanego - sam powiedziałeś: "nie każdemu psu burek" - to się stosuj!

 

Wyżej pokazałeś video z jakąś pewnie folią. Wątek był o papie. Nie rozróżniasz???

 

Poza tym napisałem wyżej:

 

zenek

zenek

5 minut temu, demo napisał:

Nie denerwuj się zenuś, "papy" są różne, nie każdemu psu na imię Burek.:icon_lol:

Lepik to przeżytek, jak dajesz dobrą papę na zaprawę to nie musi być żaden lepik. Ty się zatrzymałeś z wiedzą w XX wieku

Nie każdemu, papy są różne - napisałem to. 

Lepik to nie przeżytek - jest w chyba w każdej każdej papie zgrzewalnej, lepiki - różne - są popularnym materiałem budowlanym w 2020 roku!  

A "dobra papa" - to nie jest ścisłe określenie materiału budowlanego - sam powiedziałeś: "nie każdemu psu burek" - to się stosuj!

×
×
  • Utwórz nowe...