Skocz do zawartości

Historia edycji

joks

joks

Dnia 16.01.2020 o 21:37, Bialy95 napisał:

tanio utwardzić kawałek działki żeby nie było problemu przy przyjeździe ciężarówek z materiałami

Gruz budowlany i żwir na wierzch , tak mam zrobiony wjazd na glinie i nic na razie od ponad 15 lat nie siadło .Nie mam jeszcze położonej nawierzchni docelowej ale każdy ciężki sprzęt jaki przyjeżdżał wyjeżdżał bez zapadania . Sporo sasiadów też tak ma zrobione .Mało tego , jedna z dojazdowych dróg też była zasypana w ten sposób i wszystko po niej jeździ i nic jej się nie robi .Sąsiedzi sami zrobili tą drogę bo musieli aby mieć dojazd do działek i swoich budów . Prawie 20 lat służy .

joks

joks

Dnia 16.01.2020 o 21:37, Bialy95 napisał:

tanio utwardzić kawałek działki żeby nie było problemu przy przyjeździe ciężarówek z materiałami

Gruz budowlany i żwir na wierzch , tak mam zrobiony wjazd na glinie i nic na razie od ponad 15 lat nie siadło .Nie mam jeszcze położonej nawierzchni docelowej ale każdy ciężki sprzęt jaki przyjeżdżał wyjeżdżał bez zapadania . Sporo sasiadów też tak ma zrobione .Mało tego , jedna z dojazdowych dróg też była zasypana w ten sposób i wszystko po niej jeździ i nic jej się nie robi .

×
×
  • Utwórz nowe...