Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

12 godzin temu, Enerbau napisał:

 

To nie jest magia, a fizyka budowli. Czegoś takiego nie uczą w Polsce...

Czytam i się śmieję, nawet nie chciałem się odzywać bo to tylko reklama. 

Ale teraz to już przegiąłeś....., nie uczą bo u nas taki ciemnogród że i tak się ta wiedza nie przebije, czy może brak nauczycieli tak oświeconych jak wy którzy reklamujecie ten typ ogrzewania ?.

To gdzie tego uczą ?, może w Szwecji ?, a jak tak to dlaczego tam w większości stosują ogrzewanie pompami ciepła lub kotłami na prąd ?.

Szkoda czasu nawet żeby zbijać  te wszystkie reklamowe triki.

 

A ta magia polega na tym że te folie przykryte wykładziną, kaflą czy czort wie czym tam jeszcze, grzeją tak samo jak kable - promieniowanie podczerwone jest w 100% zamienione w ciepło w ośrodku, który go nie przepuszcza. I dopiero ten ośrodek, emituje wtórnie promieniowanie podczerwone.

 

demo

demo

12 godzin temu, Enerbau napisał:

 

To nie jest magia, a fizyka budowli. Czegoś takiego nie uczą w Polsce...

Czytam i się śmieję, nawet nie chciałem się odzywać bo to tylko reklama. 

Ale teraz to już przegiąłeś....., nie uczą bo u nas taki ciemnogród że i tak się ta wiedza nie przebije, czy może brak nauczycieli tak oświeconych jak wy którzy reklamujecie ten typ ogrzewania ?.

To gdzie tego uczą ?, może w Szwecji ?, a jak tak to dlaczego tam w większości stosują ogrzewanie pompami ciepła lub kotłami na prąd ?.

Szkoda czasu nawet żeby zbijać  te wszystkie reklamowe triki.

 

A ta magia polega na tym że te folie przykryte wykładziną grzeją tak samo jak kable - promieniowanie podczerwone jest w 100% zamienione w ciepło w ośrodku, który go nie przepuszcza. I dopiero ten ośrodek, emituje wtórnie promieniowanie podczerwone.

 

demo

demo

11 godzin temu, Enerbau napisał:

 

To nie jest magia, a fizyka budowli. Czegoś takiego nie uczą w Polsce...

Czytam i się śmieję, nawet nie chciałem się odzywać bo to tylko reklama. 

Ale teraz to już przegiąłeś....., nie uczą bo u nas taki ciemnogród że i tak się ta wiedza nie przebije, czy może brak nauczycieli tak oświeconych jak wy którzy reklamujecie ten typ ogrzewania ?.

To gdzie tego uczą ?, może w Szwecji ?, a jak tak to dlaczego tam w większości stosują ogrzewanie pompami ciepła lub kotłami na prąd ?.

Szkoda czasu nawet żeby zbijać  te wszystkie reklamowe triki.

 

×
×
  • Utwórz nowe...