Skocz do zawartości

czy uprawiacie jakiś sport?


Recommended Posts

Cytat

Ja również lubię jazdę na rowerze - lasem nad Wisłę i spowrotem - to nasza stała trasa. Odkąd mój syn nauczył się jeździć na dwukołowym rowerze - jeździmy niemal codziennie - wiosną i latem.



Są szczęściarze xco mają las. U mnie są niewyrośnięte podróbki.
Link do komentarza
Cytat

Są szczęściarze xco mają las. U mnie są niewyrośnięte podróbki.



Tak naprawdę przecież nie jest najważniejsza trasa, tylko chęci do jazdy na rowerze.
Poza tym zawsze można jechać samochodem (z rowerem na bagażniku)np. do Puszczy Kampinowskiej i dopiero tam pojeździć, podziwiając krajobrazy.
Link do komentarza
Cytat

Tak naprawdę przecież nie jest najważniejsza trasa, tylko chęci do jazdy na rowerze.
Poza tym zawsze można jechać samochodem (z rowerem na bagażniku)np. do Puszczy Kampinowskiej i dopiero tam pojeździć, podziwiając krajobrazy.





Ja z miłą chęcią pojeździłabym rowerem ale nie mogę się doprosić męża żeby mi go naprawił,mieszkamy na skraju miasta więc krajobrazow ci u nas dostatek(lasów z resztą też)
Link do komentarza
Cytat

Tak naprawdę przecież nie jest najważniejsza trasa, tylko chęci do jazdy na rowerze.
Poza tym zawsze można jechać samochodem (z rowerem na bagażniku)np. do Puszczy Kampinowskiej i dopiero tam pojeździć, podziwiając krajobrazy.


Ale wtedy to już większa wyprawa sie szykuje - no i pół dnia z dojazdem trzeba stracić.
Ja również cieszę się, że mam las niedaleko i Wisłę - często jeździmy na wał rowerami!
Link do komentarza
Cytat

Ja z miłą chęcią pojeździłabym rowerem ale nie mogę się doprosić męża żeby mi go naprawił,mieszkamy na skraju miasta więc krajobrazow ci u nas dostatek(lasów z resztą też)



To trzeba poprosić męża o pieniądze na naprawę i transport rowerów do mechanika. Albo da pieniądze albo wreszcie naprawi.
Link do komentarza
Cytat

Gdy świeci słońce to raczej nie mamy problemów ze wstaniem rano z łóżka - gorzej jest gdy szaro za oknem - wtedy wstać się nie chce.
Ale mój sąsiad tez biega rano - przed pracą. Co drugi dzień. No i schudł 13 kg.!!! icon_biggrin.gif



Na samym truchtaniu na śpiąco nie dałby rady tyle schudnąć. Czegoś się jeszcze najadał dziwnego.
Link do komentarza
Cytat

Na samym truchtaniu na śpiąco nie dałby rady tyle schudnąć. Czegoś się jeszcze najadał dziwnego.


Można schudnąc 13 kg biegając i nie stosując żadnej chemii .
Ja schudłam 10 kg w ciągu roku - ćwicząc aerobik 1-2 razy w tygodniu, wiosną latem jeżdżąc wieczorami na rowerze z rodziną, pływając raz w tygodniu na basenie (w wakacje), a zimą łyżwy w niedzielę. No i nie musiałam łykać tabletek na odchudzanie ani stosować drastycznych diet - nic w tym rodzaju. Jadłam również słodycze - bo nie wyobrażam sobie życia bez batonika icon_mrgreen.gif . Naprawdę można schudnąć nie stosując tych środków na odchudzanie, które zawsze są szkodliwe dla zdrowia...
Link do komentarza
Cytat

Można schudnąc 13 kg biegając i nie stosując żadnej chemii .
Ja schudłam 10 kg w ciągu roku - ćwicząc aerobik 1-2 razy w tygodniu, wiosną latem jeżdżąc wieczorami na rowerze z rodziną, pływając raz w tygodniu na basenie (w wakacje), a zimą łyżwy w niedzielę. No i nie musiałam łykać tabletek na odchudzanie ani stosować drastycznych diet - nic w tym rodzaju. Jadłam również słodycze - bo nie wyobrażam sobie życia bez batonika icon_mrgreen.gif . Naprawdę można schudnąć nie stosując tych środków na odchudzanie, które zawsze są szkodliwe dla zdrowia...



Takie raptowne odchudzanie też może być niebezpieczne.
Link do komentarza
Cytat

Oczywiście że tak . Trzeba wtedy kupić nowe ciuszki a to już jest niebezpieczne bo nie wiadomo czy znów nie przytyjemy i to jeszcze więcej. Tzw. efekt jojo.


Jeśli odchudzamy się stopniowo - tzn. jemy trochę mniej niż dotychczas (ostatni posiłek około godz.18) i uprawiamy jakiś sport - to nie musimy obawiać się efektu jo-jo - pod warunkiem, że utrwalimy na stałe te dobre nawyki - to podstawa - bez tego będziemy wyglądać jak amerykanie - tłuści w rozmiarach XXXL - wytaczający się ze swoich ogromnych samochodów!
Bardziej niebezpieczne dla zdrowia jest pozostać grubym. Trzeba schudnąć tak, aby nie przytyć za parę tygodni - bo wymiana całej garderoby duuużo kosztuje. icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...