Skocz do zawartości

Historia edycji

Mateusz Król

Mateusz Król

Że koszty to już niestety trudno. Musze zrobić to dobrze. W projekcie było na stelażu 15cm i w stelaż 5cm. Mój kierownik jednocześnie projektant. Gdy zapytałem go czy można dać tam więcej wełny bo słyszałem ze 20 cm to tak na styk i ze jak jest miejsce to można dołożyć  i nie zaszkodzi. Więc kupiłem 320m2 15cm wełny. I z jego zaleceniem zgodnie włożyłem jedną miedzykrokwie a druga na stelażu tak jak w projekcie. Było źle i mokra była pierwsza wełna. To zdjalem obie wysuszeniem pierwsza. Włożyłem membranę, powiększając ta szczelinę powietrzna między deskami a wełną z 3 cm do 5cm i zakładałem na nowo i sznurowalem tak samo jak za pierwszym razem. I teraz tez jest źle mniej mokra niż za pierwszym razem ale coś wody na niej jest. Nie wiem jak to z obrazowac dobrze. Jakby nie przecieka przez całą grubość wełny tylko 3-5 cm jest mokre po położeniu na koziołki mokrym w stronę podłogi coś skapuje ale na drugi dzień wydaje się całkowicie sucha i zgniatajac w rękach dociskajac np. Ręcznik papierowy nic nie nasiąka

Mateusz Król

Mateusz Król

Że koszty to już niestety trudno. Musze zrobić to dobrze. W projekcie było na stelażu 15cm i w stelaż 5cm. Mój kierownik jednocześnie projektant. Gdy zapytałem go czy można dać tam więcej wełny bo słyszałem ze 20 cm to tak na styk i ze jak jest miejsce to można dołożyć  i nie zaszkodzi. Więc kupiłem 320m2 15cm wełny. I z jego zaleceniem zgodnie włożyłem jedną miedzykrokwie a druga na stelażu tak jak w projekcie. Było źle i mokra była pierwsza wełna. To zdjalem obie wysuszeniem pierwsza. Włożyłem membranę, powiększając ta szczelinę powietrzna między deskami a wełną z 3 cm do 5cm i zakładałem na nowo i sznurowalem tak samo jak za pierwszym razem. I teraz tez jest źle mniej mokra niż za pierwszym razem ale coś wody na niej jest. Nie wiem jak to z obrazowac dobrze. Jakby nie przecieka przez całą grubość wełny tylko 3-5 cm jest mokre po obłożenie na koziołki mokrym w stronę podłogi coś skanuje ale na drugi dzień wydaje się całkowicie sucha i zgniatajac w rękach dociskajac np. Ręcznik papierowy nic nie nasiąka

×
×
  • Utwórz nowe...