Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

24 minuty temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Musiałaby to być pompa, która może zasysać nieczystości stałe, w tym piasek. Wątpię czy uda się kupić coś takiego i to jeszcze w rozsądnej cenie.

Takie pompy od dawna istnieją i są bardzo popularne. To zwyczajne "szambowozy", gdzie nieczystości są "pompowane"  do beczki podciśnieniem, więc nie ma znaczenia co jest zasysane do jej wnętrza. 

Sprzęt ten jest niestety likwidowany po wykonaniu kanalizacji na danym terenie i coraz trudniej na niego się natknąć. 

Ale można znaleźć i odkupić.

retrofood

retrofood

12 minut temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Musiałaby to być pompa, która może zasysać nieczystości stałe, w tym piasek. Wątpię czy uda się kupić coś takiego i to jeszcze w rozsądnej cenie.

Nie wiem kto i po co usunął mój post, chodziło mi w nim o dokładniejszy opis sytuacji gdyż coś podobnego przewidywałem. Niestety, opis Autora nie jest jednoznaczny.

A wracając do tematu, to takie pompy od dawna istnieją i są bardzo popularne. To zwyczajne "szambowozy", gdzie nieczystości są "pompowane"  do beczki podciśnieniem, więc nie ma znaczenia co jest zasysane do jej wnętrza. 

Sprzęt ten jest niestety likwidowany po wykonaniu kanalizacji na danym terenie i coraz trudniej na niego się natknąć. 

Ale można znaleźć i odkupić.

×
×
  • Utwórz nowe...