Skocz do zawartości

Porozmawiajmy


Recommended Posts

43 minuty temu, MrTomo napisał:

Z czego to wnioskujesz:zalamka:

Podejrzewam że wnioski wyciągnął z poparcia jakie dostał od Redakcji. (patrz post #130)

Brawo, takimi oto postami jak choćby #145 czy #149 zamiast zdobywać więcej nowych  użytkowników i przyjaciół forum to tracimy ich bezpowrotnie.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, joks napisał:

Ale mam wyebane kule??....sorrry ...kulki...

Pozwalam się nie zgadzać ze mną....

Co Ty człowieku wypisujesz ?. Po pierwsze masz tu guzik do pozwalania, a po drugie nie cytowałem ciebie.

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

 

I po jakiego kolejnego usera poniżasz? Lubisz ludzi gnoić? to jest twoje hobby?

Nie podobają mi się Twoje chore interpretacje moich słów, ale też wiem że robisz to celowo, żeby jątrzyć.

Akurat wpadł tu ten zawiedziony małym zainteresowaniem swojego tematu, wypisuje bzdury, a Ty postanowiłeś skorzystać z kolejnej okazji żeby trochę pojęczeć.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, demo napisał:

Kolego mamy rozumieć że domagasz się większej ilości pochwał bo wybudowałeś dom inny niż wszystkie ?.:S

Ja zrozumiałem że on się obawia złośliwych uwag. Tak po prostu. A oczekuje życzliwości. też tak po prostu.

 

1 godzinę temu, demo napisał:

A ja się w całej rozciągłości nie zgadzam się z Tobą i uważam że to są jakieś bzdury.:icon_evil:

Tylko że to nie oznacza że masz rację. To jest tylko twoje zdanie - parę osób wyżej wyraziło przeciwne.

Link do komentarza
10 godzin temu, zenek napisał:

Tylko że to nie oznacza że masz rację. To jest tylko twoje zdanie - parę osób wyżej wyraziło przeciwne.

No cóż jak tak uważa większość to może faktycznie ravhtc ma trochę racji w tym co pisze, bo jak pokazuje właśnie ten tu przykład o który jęczy Henio, gdzie się on nie pojawi, tam zawsze jest rozpierducha i kasowanie wpisów i pretensje do całego świata tylko nie do siebie.:icon_idea:

 

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, demo napisał:

No cóż jak tak uważa większość to może faktycznie ravhtc ma trochę racji w tym co pisze, bo jak pokazuje właśnie ten tu przykład o który jęczy Henio, gdzie się on nie pojawi, tam zawsze jest rozpierducha i kasowanie wpisów i pretensje do całego świata tylko nie do siebie

Co by nie powiedzieć o Heniu - to on ma dużo postów, więc chcąc nie chcąc w wielu miejscach się pojawia, często te posty są pomocne i w  wielu różnych "wiedzach" - a ostatnio naprawdę zadziwił mnie lokując świetnie klatkę schodową w nowym miejscu bezproblemowo, a to nie jest łatwe, ani nawet średnio trudne - więc to nieprawda w znakomitej większościz tymi zarzutami. 

Są one - mówiąć językiem polityków - zbyt radykalne i daleko idące - a język, sformulowania jakich używasz, mało elegancki, i jest to dość pobłażliwa moja ocena.

Więc staraj się zrozumieć mhtyla, jak ja staram się zrozumieć ciebie i parę innych osób. :14_relaxed:

Tak jak i mhtyl powinien starać się zrozumieć ciebie i paru innych.:14_relaxed:

Może dyskusje będą wtedy dalej ostre, ale bez wzjemnego obrażania i obrażania się na cały świat.

 

Starajmy się krytykować, spierać o kwestie i problemy, a nie atakować personalnie siebie nawzajem, bo kończy się to pyskówkami.

 

W końcu każdy tu pisze darmo - więc na szczęście nie o pieniądze chodzi! :yahoo:

Ale  inne emocje też potrafią psuć zdrowie - więc:

 starajmy się zrozumieć siebie nawzajem i cudze emocje.:14_relaxed:

 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...