Skocz do zawartości

Porozmawiajmy


Recommended Posts

Dnia 4.01.2020 o 19:46, zenek napisał:

Chyba bijecie pianę - powtarzacie się.

Ta dyskusja nie ma sensu bez Redakcji. Nie ma adresata pytań - no to nie ma odpowiedzi. I nie będzie do wtorku co najmniej. 

 

13 godzin temu, Buster napisał:

No co Ty....to co ja mam czytać w niedzielę rano,zanudzę się :zalamka:

 

:D Tak samo mam.

Tyle że ja w niedzielny wieczór sobie wymianę ciosów przeglądam.

Ale fajnie jest tak samo jak z rana..........chyba....

Link do komentarza
17 minut temu, mhtyl napisał:

I tak się kończy dyskusja która miała być merytoryczna, brak kontrargumentów na moje argumenty kończy się wyśmianiem i ośmieszeniem. No cóż, jak taki poziom dyskusji chcesz prowadzić w każdym temacie ze mną to nie rozpoczynaj dyskusji.

Heniu a nie czujesz tak przypadkiem że to Ty mnie atakujesz takimi zarzutami jak ten:

2 godziny temu, mhtyl napisał:

A Ty kim jesteś? pojawiasz się ostatnio na łamach forum  tylko w jednym wiadomym celu aby zasiać ziarno niezgody.

Tak wiem to była odpowiedź na to że jesteś konfliktowym radykałem. Ale po pierwsze to taki jesteś łobuz, a po drugie to było stwierdzenie raczej trochę ironiczno żartobliwe, w odpowiedzi na to że byś mi dał dożywotniego bana.:D

A pojawiłem się w tym temacie tylko z powodu który najtrafniej opisał Uroboros we wpisie #428. A ja na swój, inny sposób, usiłowałem to Tobie uzmysłowić.

No i tak to leci.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Nie umiesz oddzielić czy rozróżnić przepychanek z wycieczkami osobistymi do wymiany zdań na poziomie merytorycznym tematu? bo wydawało mi się że w tamtym temacie taką dyskusje merytoryczną prowadzimy.

Link do komentarza
11 minut temu, mhtyl napisał:

Nie umiesz oddzielić czy rozróżnić przepychanek z wycieczkami osobistymi do wymiany zdań na poziomie merytorycznym tematu? bo wydawało mi się że w tamtym temacie taką dyskusje merytoryczną prowadzimy.

Ależ umiem, ale jak mi ktoś na odcisk nadepnie to staję się chyba za bardzo pamiętliwy.

Tak czy śmak, ze swej strony uważam dyskusję za zakończoną i mam nadzieję że Henryk nie będzie już nalegał na redakcję, bo nie ma to najmniejszego sensu i trzeba czasami cofnąć się o krok dla dobra wszystkich.:)

Link do komentarza
4 godziny temu, uroboros napisał:

 

Czytam, czytam i nijak nie mogę zrozumieć ooo sooo choźziiiii :scratching:

O ŻART ! 

4 godziny temu, uroboros napisał:

Ta dyskusja W OGÓLE NIE MA SENSU, czy z Redakcją, czy bez niej...

I tak naprawdę jest niegrzeczna... - ta dyskusja...

 

Podnoszenie tego tematu świadczy o złej woli wywołujących dyskusję i niepotrzebną próbę rozgrzewania atmosfery dyskusji...

 

Redakcja ma swoje założenia, swoje obowiązki i je realizuje!

Jeśli usuwa post - to czemuś to służy, jeśli banuje - to wie za co...

 

Pytanie po co i za co, jeśli jesteśmy zadziwieni działaniem Redakcji - powinno się zadać nie na forum publicznym, tylko w prywatnej wiadomości do Redakcji... Tylko wtedy możemy uzyskać szczerą i szczegółową informację...

 

No, chyba że chcemy się poskarżyć na Redakcję, że jest taka stronnicza i niesprawiedliwa...

TAKA OBYWATELSKA POSTAWA ZASŁUGUJE NA PRZYNAJMNIEJ 3 KOSZULKI Z NAPISEM "PRYMUS"!:fahne2_pl:

3 godziny temu, demo napisał:

Otóż to, ja im to od dłuższego czasu usiłuję wytłumaczyć

NO BO MY NIE JESTEŚMY PRYMUSAMI , A W SZKOLE CHODZILISMY NA WAGARY :bandit:

 

3 godziny temu, demo napisał:

Jaka wiertarka/młot do domowego użytku. No !.

Oż kurde - młot to wiem - pewnie głowa :takaemotka: az sie boję domyślać, co radziłeś, jako wiertarki :yahoo:

Link do komentarza
48 minut temu, zenek napisał:

Z NAPISEM "PRYMUS"!:fahne2_pl:

Może raczej z napisem: MYŚLĄCY...

 

Bo domaganie się wyjaśnień za co skasowane zostały bezmyślnie napisane posty - to po prostu jest BEZMYŚLNOŚĆ :bezradny:

 

 

A zenio znowu dowcipem błysnął, że ho ho :zalamka:

Link do komentarza
2 godziny temu, MrTomo napisał:

Zresztą, Twój avatar świadczy dobitnie, żeby traktować Cię z przymrużeniem oka

:D

Jea. Of kos! :13_upside_down:

1 godzinę temu, uroboros napisał:

domaganie się wyjaśnień za co skasowane zostały bezmyślnie napisane posty - to po prostu jest BEZMYŚLNOŚĆ

To jest twoja subiektywna ocena - więc i "BEZMYŚLNOŚĆ" jest dyskusyjna :1_grinning:

1 godzinę temu, uroboros napisał:

A zenio znowu dowcipem błysnął, że ho ho

Dziękuje - tak trudno o twoją superlatywę :takaemotka:

 

5 godzin temu, demo napisał:

Wiesz co, te Twoje pytania to faktycznie nadają się między wódkę a zakąskę, a potem to już tylko mordobicie.

Oj tam oj tam...

 

5 godzin temu, uroboros napisał:

czasem i zenek dorzuci ze dwa ziarenka niezgody... i tak wyrastają chwasty...

A Redakcja sprząta pobojowisko i zbiera trupy...

Zenka myśli są jak kwiaty - pachnące i kolorowe i smaczne - tyle że trzeba mieć węch smak i nie być daltonistą, żeby to docenić.

 

Ale - Redakcja zbiera trupy ??? 

 :admin_patrzy:   Rozumiem znaczki, etykiety, puszki po piwie, nawet zdobyczne majteczki - ale trupy ??????... Podglądałeś, uroboros ?????... 

 

.........................

Noc nadchodzi ciemna, zimna i wiatr złowrogo duje....

Godz. 12.16

Jak tu spać, kiedy te trupy!!!!....    image.png.78961f854982fcda61bc9ead888039d1.png  

to forum staje się jakieś , jak mówi "Koksu"  - "hardkorowe"

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
14 godzin temu, uroboros napisał:

A zenio znowu dowcipem błysnął, że ho ho

Muszę ponownie to zacytować :zalamka::bezradny:...

 

Gdybyś ciut uważniej to pewnie zauważyłbyś taki wątek rozpoczęty przez Redakcję, a nazwany przez Nią POROZMAWIAJMY

 

Nawet coś tam pisałeś... Ale to było  przed Sylwestrem, więc potem mogłeś nic nie pamiętać :zalamka:

 

A tam napisał sam Marcin:

 

"Kiedy przychodzę rano do pracy, zaglądam na Forum  i czuję jakby właśnie odbyła się walka gladiatorów, a ja sprzątam trupy."

 

 

13 godzin temu, zenek napisał:

Ale - Redakcja zbiera trupy ??? 

 :admin_patrzy:   Rozumiem znaczki, etykiety, puszki po piwie, nawet zdobyczne majteczki - ale trupy ??????... Podglądałeś, uroboros ?????... 

 

Tiaaaa... właśnie podglądam, jak ci dowcip góruje...

 

Ty wolisz - zamiast czytać... rozważnie - pokazać, że umiesz wikipediować i błyskać dowcipem, jak taka szympansica tym... gołym... no... tym...

 

Link do komentarza

 

 

 

7 godzin temu, Buster napisał:

Czy ktoś wie o której wstaje redakcja?

pewnie na siódmą, góra ósmą... wchodzi do pokoju, włącza komputery, nastawia wodę na kawusię, w tym czasie rozwija się system, gotuje się woda...

Aleeeeee... jak spojrzy na forum, to ciśnienie mu tak skacze, że kawusia przestaje być potrzebna...

 

I to wszystko przez NAS    :bandit::wallbash::wallbash::o:blowup:

Link do komentarza
1 godzinę temu, uroboros napisał:

Ty wolisz - zamiast czytać... rozważnie - pokazać, że umiesz wikipediować i błyskać dowcipem, jak taka szympansica tym... gołym... no... tym...

Tyłkiem? tak :takaemotka:

 

1 godzinę temu, uroboros napisał:

Aleeeeee... jak spojrzy na forum, to ciśnienie mu tak skacze, że kawusia przestaje być potrzebna...

 

I to wszystko przez NAS    :bandit::wallbash::wallbash::o:blowup:

wzruszające :(

 

2 godziny temu, uroboros napisał:

Ty wolisz - zamiast czytać... rozważnie

Ja chętnie przeczytam rozważnie twoje posty, ale niech coś bedzie w nich rozważnego, a nie uwagi nt literówek itp.

Bo jak wiesz - lubię sobie podyskutować - ale nie o literkach, kropkach i przecinkach. 

 

Link do komentarza
15 minut temu, zenek napisał:

Ja chętnie przeczytam rozważnie twoje posty, ale niech coś bedzie w nich rozważnego, a nie uwagi nt literówek itp.

Bo jak wiesz - lubię sobie podyskutować - ale nie o literkach, kropkach i przecinkach. 

Zeniuu.. Czy to jest pytanie od Admina?

Może odpowiedź?

Nie pomyyliiłyy Ci się wątki??

 

przypomnę:

 

Pytania i odpowiedzi na temat funkcjonowania Forum (do Administratora Forum)

Edytowano przez MrTomo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
18 minut temu, MrTomo napisał:

Nie pomyyliiłyy Ci się wątki??

 

przypomnę:

 

Pytania i odpowiedzi na temat funkcjonowania Forum (do Administratora Forum)

Nie tylko jemu pomyliły się wątki :)  szczególnie jak czytam tu o padającym śniegu xD 

Link do komentarza
18 minut temu, MrTomo napisał:

Zeniuu.. Czy to jest pytanie od Admina?

Może odpowiedź?

Nie pomyyliiłyy Ci się wątki??

Nie. Odniosłem się do uwagi urobosa. Całkiem rozważnie ¬¬ 

Dnia 3.01.2020 o 16:10, Redakcja napisał:

Ma być merytoryczne.

To był ostatni post Redakcji.

Wykaż mi, co niemerytorycznego napisałem, skoro stale odnoszę się do waszych postów?

Link do komentarza
Dnia 4.01.2020 o 11:52, demo napisał:

Jak dla mnie to jest forum a nie biuro informacji budowlanych, więc dziwią mnie zapędy niektórych uczestników zmierzające do takiego sformatowania dyskusji, która koniecznie i sztywno musi trzymać się zadanego tematu.

Do tego te roszczeniowe postawy i pretensje, a bo mnie skasowano więcej a jego mniej.

No ludzie to żywa dyskusja więc często wyskakują jakieś poboczne sprawy, dość luźno związane z głównym tematem i co zaraz trzeba wszystko kasować ?. 

 

Zgadzam się z tym postem w 100%

Dnia 4.01.2020 o 14:49, mhtyl napisał:

A  jak skomentujesz fakt, że np czterech użytkowników pisze bzdurne posty o prawie jednakowym charakterze i Redakcja kasuje posty dwóm użytkownikom a dwóm pozostałym pozostawia.

Więc jak piszemy nie na temat w jakimś temacie merytorycznym  to niech wszystkie posty pozostaną na łamach forum a nie wybiórczo, nie wiem jakim kryterium Redakcja się kieruje że jedne kasuje a drugie pozostawia.

Który? Bo nie mogę dojrzeć.

To subiektywna ocena. W konkretnym przypadku, o którym piszesz (zacytuję siebie :) - "Jeden post już wystarczy, nie ma sensu dodawać takiej samej informacji kilka razy."

 

Dajcie znać, jeśli ominąłem fragment dyskusji, na który powinienem się wypowiedzieć, możliwe że coś przeoczyłem.

 

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza

Jak dla mnie.

Powstał watek rozbudowany już na 3 stronach, z którego treści wyczytałem dużą ilość żalu, pretensji i uszczypliwych uwag skierowanych w stronę forumowych starych znajomych i moderatora.

Okazywanie sobie sympatii jest zawsze czynnikiem poprawiającym atmosferę, odwrotnie do pstryczków w nos.

A już niewybredne atakowanie się nawzajem uważam za niesmaczne i szkodliwe.

Myślę że jeśli byłaby opcja wyciągnięcia z piórnika gumki i wymazania sobie samu pewnych niezdrowych, lekko już zarośniętych złogów wzajemnej antypatii, byłby taki zabieg wskazany i na pewno dla nas wszystkich pomocny co do przyszłych tutaj wpisów i dyskusji.

Zgódźcie się ze mną.

Bardzo proszę.

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Redakcja napisał:

Dajcie znać, jeśli ominąłem fragment dyskusji, na który powinienem się wypowiedzieć, możliwe że coś przeoczyłem.

Dnia 4.01.2020 o 13:53, zenek napisał:

Proponuję czerwoną kartkę przed banem z jakimiś warunkami - to do @Redakcja.

 

22 minuty temu, bobiczek napisał:

Zgódźcie się ze mną.

Bardzo proszę.

Proszę bardzo! :14_relaxed: Zgadzam się!

Link do komentarza

Kuźwa myślałem że jak ja przestałem pisać i nie pojawiać się na forum to będzie spokój ale niestety inni przejęli pałeczkę :)

12 minut temu, bajbaga napisał:

Tiiiiiiaaaaaaaaaaaaa.

 

Zróbcie mnie moderatorem ............. - a za tydzień wszyscy będziecie zgodnym chórem wołali  M A R C I N   W R Ó Ć   :icon_cool: :D

Dokładnie. Rysiu na Prezydenta

54 minuty temu, bobiczek napisał:

Jak dla mnie.

Powstał watek rozbudowany już na 3 stronach, z którego treści wyczytałem dużą ilość żalu, pretensji i uszczypliwych uwag skierowanych w stronę forumowych starych znajomych i moderatora.

Okazywanie sobie sympatii jest zawsze czynnikiem poprawiającym atmosferę, odwrotnie do pstryczków w nos.

A już niewybredne atakowanie się nawzajem uważam za niesmaczne i szkodliwe.

Myślę że jeśli byłaby opcja wyciągnięcia z piórnika gumki i wymazania sobie samu pewnych niezdrowych, lekko już zarośniętych złogów wzajemnej antypatii, byłby taki zabieg wskazany i na pewno dla nas wszystkich pomocny co do przyszłych tutaj wpisów i dyskusji.

Zgódźcie się ze mną.

Bardzo proszę.

 

No właśnie nawet Zimowy zlot skrył się w cieniu walk słownych na forum :(

Link do komentarza
5 godzin temu, Redakcja napisał:

Zgadzam się z tym postem w 100%

Czyli będzie ja zwykle, obrażanie bo jeden napisze że jestem kretynem bo mam inne zdanie niż on.

Rozumiem że nieraz jest luźna dyskusja potrzebna w każdym temacie ale nie do przesady jak dzieje się tu ostatnio.

Proszę sobie sprawdzić tematy merytoryczne choćby na konkurencyjnym forum FM czy na Elektodzie ile tam jest merytoryki a ile śmietnika w tematach merytorycznych.

Link do komentarza
3 minuty temu, mhtyl napisał:

Czyli będzie ja zwykle, obrażanie bo jeden napisze że jestem kretynem bo mam inne zdanie niż on.

Rozumiem że nieraz jest luźna dyskusja potrzebna w każdym temacie ale nie do przesady jak dzieje się tu ostatnio.

Proszę sobie sprawdzić tematy merytoryczne choćby na konkurencyjnym forum FM czy na Elektodzie ile tam jest merytoryki a ile śmietnika w tematach merytorycznych.

:icon_rolleyes:

Link do komentarza

Powiem jak ja to widzę w naprawdę telegraficznym skrócie jako bardzo świeży i raczkujący użytkownik.
Na forum jestem dopiero od roku ale zdążyłem przyzwyczaić się niestety do tego, że wywody o wszystkim z parciem na własną rację są tu na takim porządku dziennym. Jakiego tematu by nie chcieć przeczytać to trzeba umieć wyłuskać z niego cokolwiek w temacie co nie jest podsyte ironią, sarkazmem czy obelgą, obrazą lub wyśmianiem innego forumowicza, w tym i tego co jako laik dany temat założył bo myślał, że od tego forum jest. Owszem od tego ale czym byłaby odpowiedź prosta serdeczna bez docinki, pokazania, że jest się znawcą, guru budownictwa, architektury, inżynierii kosmonautyki czy paleontologiem. Tak wielu ma z tego i innego wzystkie możliwe fakultety.
Sam łapie się na tym, że choć nieczęsto dodaje wpisy w własnym dzienniku budowy to za każdym razem mam w głowie to, że może posypać się lawina i słowotok, lub nie odezwie się nikt skoro z góry wie, że lepiej wyżyć się w innym temacie gdzie mu jego założyciel na to pozwoli nie wyrażając sprzeciwu. W temacie gdzie wie, że dyskusji wrogiej nie rozwinie, mie napisze on bowiem nic bo przecież nie śmiałby rzec dobrego słowa. Trochę jak na forum do lat 18tu.
Sorki, nie obrażajcie się ale spójrzcie na to oczami zwykłego, szarego użytkownika.
Słabo :(

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
7 minut temu, ravhtc napisał:

Powiem jak ja to widzę w naprawdę telegraficznym skrócie jako bardzo świeży i raczkujący użytkownik.
Na forum jestem dopiero od roku ale zdążyłem przyzwyczaić się niestety do tego, że wywody o wszystkim z parciem na własną rację są tu na takim porządku dziennym. Jakiego tematu by nie chcieć przeczytać to trzeba umieć wyłuskać z niego cokolwiek w temacie co nie jest podsyte ironią, sarkazmem czy obelgą, obrazą lub wyśmianiem innego forumowicza, w tym i tego co jako laik dany temat założył bo myślał, że od tego forum jest. Owszem od tego ale czym byłaby odpowiedź prosta serdeczna bez docinki, pokazania, że jest się znawcą, guru budownictwa, architektury, inżynierii kosmonautyki czy paleontologiem. Tak wielu ma z tego i innego wzystkie możliwe fakultety.
Sam łapie się na tym, że choć nieczęsto dodaje wpisy w własnym dzienniku budowy to za każdym razem mam w głowie to, że może posypać się lawina i słowotok, lub nie odezwie się nikt skoro z góry wie, że lepiej wyżyć się w innym temacie gdzie mu jego założyciel na to pozwoli nie wyrażając sprzeciwu. W temacie gdzie wie, że dyskusji wrogiej nie rozwinie, mie napisze on bowiem nic bo przecież nie śmiałby rzec dobrego słowa. Trochę jak na forum do lat 18tu.
Sorki, nie obrażajcie się ale spójrzcie na to oczami zwykłego, szarego użytkownika.
Słabo :(

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Dobra, obiektywna ocena forum ale sądzisz że admin weźmie to sobie to do serca?

Szczególnie gdy na te słowa 

Cytat

Jak dla mnie to jest forum a nie biuro informacji budowlanych, więc dziwią mnie zapędy niektórych uczestników zmierzające do takiego sformatowania dyskusji, która koniecznie i sztywno musi trzymać się zadanego tematu.

Do tego te roszczeniowe postawy i pretensje, a bo mnie skasowano więcej a jego mniej.

No ludzie to żywa dyskusja więc często wyskakują jakieś poboczne sprawy, dość luźno związane z głównym tematem i co zaraz trzeba wszystko kasować ?. 

Admin napisał

11 godzin temu, Redakcja napisał:

Zgadzam się z tym postem w 100%

Link do komentarza
9 minut temu, ravhtc napisał:

Powiem jak ja to widzę w naprawdę telegraficznym skrócie jako bardzo świeży i raczkujący użytkownik.
Na forum jestem dopiero od roku ale zdążyłem przyzwyczaić się niestety do tego, że wywody o wszystkim z parciem na własną rację są tu na takim porządku dziennym. Jakiego tematu by nie chcieć przeczytać to trzeba umieć wyłuskać z niego cokolwiek w temacie co nie jest podsyte ironią, sarkazmem czy obelgą, obrazą lub wyśmianiem innego forumowicza, w tym i tego co jako laik dany temat założył bo myślał, że od tego forum jest. Owszem od tego ale czym byłaby odpowiedź prosta serdeczna bez docinki, pokazania, że jest się znawcą, guru budownictwa, architektury, inżynierii kosmonautyki czy paleontologiem. Tak wielu ma z tego i innego wzystkie możliwe fakultety.
Sam łapie się na tym, że choć nieczęsto dodaje wpisy w własnym dzienniku budowy to za każdym razem mam w głowie to, że może posypać się lawina i słowotok, lub nie odezwie się nikt skoro z góry wie, że lepiej wyżyć się w innym temacie gdzie mu jego założyciel na to pozwoli nie wyrażając sprzeciwu. W temacie gdzie wie, że dyskusji wrogiej nie rozwinie, mie napisze on bowiem nic bo przecież nie śmiałby rzec dobrego słowa. Trochę jak na forum do lat 18tu.
Sorki, nie obrażajcie się ale spójrzcie na to oczami zwykłego, szarego użytkownika.
Słabo :(

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Smutne ale prawdziwe

Niektórzy nie potrafią przemilczeć , inni odpuścić , inni nie mogą się powstrzymać od zabrania głosu , taka .........Polaczkowatość ...pisałem już o tym określeniu gdzieś....

Link do komentarza
31 minut temu, mhtyl napisał:

Dobra, obiektywna ocena forum ale sądzisz że admin weźmie to sobie to do serca?

Heniu już miałem nadzieję żeś zmądrzał, wiesz.

Tylko skąd wiesz że ta ocena nie dotyczy właśnie Ciebie ?.

Mogłeś milczeć, ale wolisz jątrzyć, cóż zobaczymy co z tego wyniknie.:scratching:

42 minuty temu, ravhtc napisał:

 W temacie gdzie wie, że dyskusji wrogiej nie rozwinie, mie napisze on bowiem nic bo przecież nie śmiałby rzec dobrego słowa. 
 

Kolego mamy rozumieć że domagasz się większej ilości pochwał bo wybudowałeś dom inny niż wszystkie ?.:S

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
11 minut temu, demo napisał:

Heniu już miałem nadzieję żeś zmądrzał, wiesz.

Ja byłem cały czas mądry w przeciwieństwie do Ciebie który kiedyś byłeś mądry ale z wiekiem dostałeś do głowy.

12 minut temu, demo napisał:

Tylko skąd wiesz że ta ocena nie dotyczy właśnie Ciebie ?.

Wiem, bo nie czynię takich rzeczy  i nie rozpoczynam pyskówek a już na pewno nie pisze po próżnicy po to aby tylko coś napisać.

14 minut temu, demo napisał:

Kolego mamy rozumieć że domagasz się pochwał bo wybudowałeś dom inny niż wszystkie ?.

I po jakiego kolejnego usera poniżasz? Lubisz ludzi gnoić? to jest twoje hobby?

Link do komentarza
1 godzinę temu, joks napisał:

Do tego możesz odnieść się w jego temacie , jego wątku ...który jest dostępny dla wszystkich forumowiczów.

No mogę, ale on pisze to właśnie tu. 

1 godzinę temu, ravhtc napisał:

Powiem jak ja to widzę w naprawdę telegraficznym skrócie jako bardzo świeży i raczkujący użytkownik.
Na forum jestem dopiero od roku ale zdążyłem przyzwyczaić się niestety do tego, że wywody o wszystkim z parciem na własną rację są tu na takim porządku dziennym. Jakiego tematu by nie chcieć przeczytać to trzeba umieć wyłuskać z niego cokolwiek w temacie co nie jest podsyte ironią, sarkazmem czy obelgą, obrazą lub wyśmianiem innego forumowicza, w tym i tego co jako laik dany temat założył bo myślał, że od tego forum jest. Owszem od tego ale czym byłaby odpowiedź prosta serdeczna bez docinki, pokazania, że jest się znawcą, guru budownictwa, architektury, inżynierii kosmonautyki czy paleontologiem. Tak wielu ma z tego i innego wzystkie możliwe fakultety.
Sam łapie się na tym, że choć nieczęsto dodaje wpisy w własnym dzienniku budowy to za każdym razem mam w głowie to, że może posypać się lawina i słowotok, lub nie odezwie się nikt skoro z góry wie, że lepiej wyżyć się w innym temacie gdzie mu jego założyciel na to pozwoli nie wyrażając sprzeciwu. W temacie gdzie wie, że dyskusji wrogiej nie rozwinie, mie napisze on bowiem nic bo przecież nie śmiałby rzec dobrego słowa. Trochę jak na forum do lat 18tu.
Sorki, nie obrażajcie się ale spójrzcie na to oczami zwykłego, szarego użytkownika.
Słabo :(

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

A ja się w całej rozciągłości nie zgadzam się z Tobą i uważam że to są jakieś bzdury.:icon_evil:

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...