Skocz do zawartości

Porozmawiajmy


Recommended Posts

6 minut temu, uroboros napisał:

Wkurzasz się, jak ktoś napisze Ci: wyluzuj, ale - WYLUZUJ!

Z czym mam wyluzować? Pisałem że mi wisi kto i jak pisze. A jeżeli ktoś wchodzi w dyskusję gdy prowadzę ją z inną osobą i pisze mi abym wyluzował to chyba jest to nie na miejscu.

9 minut temu, uroboros napisał:

Niestety, czasem zdarza się :bezradny:.

Czyli jak nie rozumiesz co piszę to nie odpowiadaj na niezrozumiały post.

 

4 minuty temu, demo napisał:

Heniu nie chce mi się szukać, ale nie muszę bo kilka postów wyżej jest to co już cytowałem:

Nie chce Ci się szukać bo nie znajdziesz.

5 minut temu, demo napisał:

mówisz, masz.

 

Widzisz, jak pisałem, kto chce to zrozumie a kto nie to ...  co miałem na myśli.

Pokaż mi kogo się czepiałem personalnie o pisownię. To co napisałem jest to okólnik  który odnosił do do innego tematu wiadomego Redakcji.

Link do komentarza
3 minuty temu, MrTomo napisał:

Każdy może się "machnąć".

Gorzej, jak ktoś "macha", ale mówi, że "nie macha"...

 

Tiaaa... mamy piątek, piąteczek, piątunio... Redakcja ma wolny weekend, we wtorek, po dłuższym odpoczynku - będzie miał co sprzątać:zalamka:...aż mu współczuję...

 

Ale brakuje mi emotikonów RECENTLY USED :wallbash:

 

 

Link do komentarza
10 minut temu, demo napisał:

Personalnie to mnie, w dodatku niesłusznie za pisanie "redakcja" małą literą. Yyyyy :icon_confused: .

To sobie przypomnij kto mi pierwszy wytykał pisownię? Nie pamiętasz? to Ci przypomnę  że to była moja odpowiedź na Twoje wytykanie mi.

Link do komentarza
1 minutę temu, MrTomo napisał:

to mały zestaw polecam

:D:takaemotka::hahaha2::hug::P

Merytorycznie się wypowiedzałeś, aleeeee... mam dużo większy zestaw po naciśnięciu przycisku odpowiedniego... Dzięki i za ten mały zestaw :ih:.

 

 

 

No i teraz licytacja - kto kogo pierwszy łopatką uderzył...

Chyba się tego nie ustali, bo mietła wymietła...

 

 

Zaraz będzie, że MIOTŁA,. a nie MIETŁA ..

:takaemotka:

Link do komentarza
1 godzinę temu, demo napisał:

Zenek Ty naprawdę taki dureń jesteś i wydaje Ci się że nie wiem jak się pisze trza ???.

Albo że Uroboros nie wie co pisze ? i wydaje Ci się że te dwa slangowe zwroty są równoważne z Heńkowymi wpadkami ?.

!. Każdemu durniowi wydaje się, że inni są durniami

!!. Uroboros poprawił - to jak też. Dla pokazania, ile sensu jest w aptekarstwie, nie żeby wytykać błędy.

!!!. Slang jest "trza" - "cza" nic nie znaczy. Chyba?

!!!!. Ja nie wiem, czy ktoś wie co pisze, ja tylko to czytam i nawet staram się was zrozumieć :12_slight_smile:

1 godzinę temu, demo napisał:

i wydaje Ci się że te dwa slangowe zwroty są równoważne z Heńkowymi wpadkami ?.

ktoś mi tu wypominał, że "znam się na wszystkim". Otoż na aptekarstwie nie 

 

1 godzinę temu, demo napisał:

Osobiście nigdy nie wypominałem jego wpadek, ale jak zaczyna wypominać to innym to  cicho siedzieć nie będę i ciul.:tease2:

Tak dla równowagi w przyrodzie, hej !.

No ja też się nie wypowiadałem na temat waszych wpadek, ale jak mi wypominasz, to - patrz czerwone... :tease2:

Link do komentarza
16 minut temu, demo napisał:

Zenuś już Ty tam dobrze wiesz, nie rżnij głupa.:icon_lol:

Powiem tak zupełnie szczerze :14_relaxed: i miarodajnie :takaemotka: :

Jestem inteligentny, logiczny i szanuję swoich rozmówców. W  związku z tym nie rżnę głupa i nie próbuję sie domyslać, co myślą, gdy piszą, tylko odpowiadam dokladnie na treść postu.:14_relaxed:

Link do komentarza

Miarodajnie - powiadasz... a kto tak namierzył miarodajnie... hmmmm...

może szczerze tak o sobie myślisz... 

 

Inteligentny - powiadasz... a może to inteligencja tylko ( i aż) intrapersonalna... albo ruchowa...

 

Z logiką... to też tak... czasami... tego, ten...

 

A jak szanujesz swoich rozmówców - pokazałeś nie raz :zalamka:!!!

 

I powiadasz, że odpowiadasz

45 minut temu, zenek napisał:

dokladnie na treść postu

hmmmm...  tiaaaaa... zdarza się... no, zdarza...

 

I jak to wszystko skomentować :scratching:...

 

Chyba jednak rżniesz tego...no... jak powiedziałeś?

48 minut temu, zenek napisał:

głupa

chyba jednak rżniesz...

 

Ja tego nie powiedziałem...

Link do komentarza
28 minut temu, uroboros napisał:

a tego nie powiedziałem...

ale napisałeś - a słowo pisane pozostaje w necie na wieki:14_relaxed:

 

30 minut temu, uroboros napisał:

I jak to wszystko skomentować :scratching:...

Rób, co potrafisz - bo inaczej się ośmieszysz :takaemotka:

31 minut temu, uroboros napisał:

może szczerze tak o sobie myślisz... 

nie tylko szczerze ale i bez emocji :blowup:i obiektywnie

Link do komentarza
3 godziny temu, Buster napisał:

Ja prdl....chłopaki (niektórzy), dajcie sobie po głowie szpadelkami czy grabkami po raz ostatni i wyjdźcie z tej piaskownicy bo mama zaraz zawoła na obiad :takaemotka:

Chłopy to duże dzieci :yahoo:podobno...poza tym dziecinnieje się z czasem. A więc jedność treści i formy. To jest Ideał... :takaemotka: grupowy.

I ty nieśmiało bierzesz w tym udział, choć sie krygujesz ....te wulgaryzmy... staram się zrozumieć....

Redakcja powinna być wniebowzięta...:tease2:

Link do komentarza

To ładne że Zenek, może nie wprost, ale jednak solidaryzuje się z kolegą. Jednak nie to jest zakreślonym przez tytuł obszarem dyskusji, ale sposób funkcjonowania forum.

Jak dla mnie to jest forum a nie biuro informacji budowlanych, więc dziwią mnie zapędy niektórych uczestników zmierzające do takiego sformatowania dyskusji, która koniecznie i sztywno musi trzymać się zadanego tematu.

Do tego te roszczeniowe postawy i pretensje, a bo mnie skasowano więcej a jego mniej.

No ludzie to żywa dyskusja więc często wyskakują jakieś poboczne sprawy, dość luźno związane z głównym tematem i co zaraz trzeba wszystko kasować ?. 

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, demo napisał:

i co zaraz trzeba wszystko kasować ?. 

Wszystko nie  :takaemotka:  nie zauważyłem, żeb Redakcja skasowała swój post!

 

1 godzinę temu, demo napisał:

Do tego te roszczeniowe postawy i pretensje, a bo mnie skasowano więcej a jego mniej.

To nie jest roszczenie - to poczucie krzywdy, niesprawiedliwości.

1 godzinę temu, demo napisał:

Jak dla mnie to jest forum a nie biuro informacji budowlanych, więc dziwią mnie zapędy niektórych uczestników zmierzające do takiego sformatowania dyskusji, która koniecznie i sztywno musi trzymać się zadanego tematu.

słusznie!

1 godzinę temu, demo napisał:

No ludzie to żywa dyskusja więc często wyskakują jakieś poboczne sprawy, dość luźno związane z głównym tematem i co zaraz trzeba wszystko kasować ?. 

Nie trzeba -ale wulgaryzmy z wyjątkami i wyzwiska bez wyjątku bym kasował.

 

Proponuję czerwoną kartke przed banem z jakimiś warunkami to do @Redakcja.

Link do komentarza
2 godziny temu, demo napisał:

Do tego te roszczeniowe postawy i pretensje, a bo mnie skasowano więcej a jego mniej.

A  jak skomentujesz fakt, że np czterech użytkowników pisze bzdurne posty o prawie jednakowym charakterze i Redakcja kasuje posty dwóm użytkownikom a dwóm pozostałym pozostawia.

Więc jak piszemy nie na temat w jakimś temacie merytorycznym  to niech wszystkie posty pozostaną na łamach forum a nie wybiórczo, nie wiem jakim kryterium Redakcja się kieruje że jedne kasuje a drugie pozostawia.

55 minut temu, zenek napisał:

Wszystko nie  :takaemotka:  nie zauważyłem, żeb Redakcja skasowała swój post!

Który? Bo nie mogę dojrzeć.

Link do komentarza
1 minutę temu, Buster napisał:

Redakcja tak jak armia nigdy się nie myli,koniec kropka!!! :D

Nie jak armia tylko jak przełożony w wojsku.

Pk1 Przełożony ma zawsze rację.

Pk2 Gdy przełożony nie ma racji patrz pk1.

:) 

Link do komentarza
1 godzinę temu, mhtyl napisał:

A  jak skomentujesz fakt, że np czterech użytkowników pisze bzdurne posty o prawie jednakowym charakterze i Redakcja kasuje posty dwóm użytkownikom a dwóm pozostałym pozostawia.

Nie wiem co mam komentować bo odnoszę się tak ogólnie do zagadnienia. A konkretnej sprawy nie znam, nie czytałem.

Czy ci dwaj pozostali to Ty i Zenek ?.

Bo jak tak to wiem wszystko.;)

 

Link do komentarza
53 minuty temu, demo napisał:

Nie wiem co mam komentować bo odnoszę się tak ogólnie do zagadnienia. A konkretnej sprawy nie znam, nie czytałem.

Nie wiesz co masz komentować, sprawy nie znasz  a jednak komentujesz. No to po co komentujesz? Jeżeli nie czytałeś to skąd wiesz że chodziło o kasowanie postów?

I nie pisz, że odniosłeś się tak ogólnie do zagadnienia bo o kasowaniu postów ja tu pisałem więc Twoja wypowiedź odnosiła się do mnie.

59 minut temu, demo napisał:

Czy ci dwaj pozostali to Ty i Zenek ?.

A co to ma za znaczenie? Skoro jak pisałem wszystkie posty są pisane w tym samym charakterze to choćby nawet chodziło o mnie i o zenka to My jesteśmy trędowaci? że Nasze posty mogą być wykasowane a innych nie?

 

1 minutę temu, uroboros napisał:

Może chodzi o to PRAWIE...

 

Skądinąd wiadomo, że PRAWIE CZYNI RÓŻNICĘ...

Bo nie są takiej samej treści, chyba to normalne.

No to napisze dosadnie, jeżeli są posty durnowate i dosadnie wyśmiewne to jedne są kasowane a drugie czytaj innych userów.

 

Link do komentarza
3 godziny temu, mhtyl napisał:

Który? Bo nie mogę dojrzeć

Nie możesz dojrzeć, bo napisałem, że swojego żadnego n:14_relaxed:ie skasowała 

1 godzinę temu, demo napisał:

Czy ci dwaj pozostali to Ty i Zenek ?.

Bo jak tak to wiem wszystko.;)

Staram się ciebie zrozumieć ... mimo wszystko... 

 

46 minut temu, uroboros napisał:

 

Skądinąd wiadomo, że PRAWIE CZYNI RÓŻNICĘ...

No tak - tylko że ta różnica jest WIELKA i TAJEMNICZA  -

 

skoro z powodu niej jedne posty znikają  image.png.e33fa0568be922f5209dccd4cef450e4.png    a drugie zostają  ?!

Link do komentarza

Temat jest:

Pytania i odpowiedzi na temat funkcjonowania Forum

 

dlatego jest pytanie:

3 godziny temu, mhtyl napisał:

jakim kryterium Redakcja się kieruje że jedne kasuje a drugie pozostawia

 

Czekamy na odpowiedź Admina

 

Nie widzę powodu, dla którego ktoś krytykuje i komentuje pytania zadane do Admina,

przepraszam - do Redakcji

Edytowano przez MrTomo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dnia 3.01.2020 o 16:20, Redakcja napisał:

@mhtyl przykro mi, że nie spełniam Twoich oczekiwań.

Odpowiedź już padła, więc na co chcesz czekać ?

Dnia 3.01.2020 o 16:10, Redakcja napisał:

Ma być merytoryczne.

Staram się :)

I że chcą merytorycznie, to mają.:icon_razz:

Kasowanko.:icon_lol:

A potem lament że kasowanko nie takie jak jego chcianko.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

demo chrzanisz i robisz dym jak zwykle.

Cytujesz na oślep,  nawet nie sprawdzisz kiedy ja zadałem pytanie  które MrTomo zacytował a kiedy Redakcja odpisała i na pewno nie odpowiedziała na to pytanie " jakim kryterium Redakcja się kieruje że jedne kasuje a drugie pozostawia" chronologii zero.

W zasadzie to pytanie zadałem Redakcji na które nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi więc po co zabierasz głos w imieniu Admina?

Link do komentarza

Heniu admin już Ci odpowiedział że jest mu przykro iż nie spełnia Twoich oczekiwań.

4 minuty temu, mhtyl napisał:

 

Cytujesz na oślep,  nawet nie sprawdzisz kiedy ja zadałem pytanie  które MrTomo zacytował a kiedy Redakcja odpisała i na pewno nie odpowiedziała na to pytanie " jakim kryterium Redakcja się kieruje że jedne kasuje a drugie pozostawia" chronologii zero.

Co tu sprawdzać ?, Ty cały czas zadajesz to samo pytanie.

 

Link do komentarza
15 godzin temu, zenek napisał:

 Nie ma adresata pytań - no to nie ma odpowiedzi. 

Jeszcze raz i do znudzenia - odpowiedź już była !:S

 

Pewnie ona nie satysfakcjonuje pytającego, bo ten zapewne oczekuje żeby się przyznali do stronniczości i czego tam jeszcze, posypali głowę popiołem i odmówili 100 pacierzy pokutnych.xD

 

Cóż niestety tak się nie stanie bo jak można jeszcze inaczej odpowiedzieć takiemu delikwentowi na pytania z tezą w rodzaju :

" Jedne głupie posty innych ulubieńców forum nie zjadasz a moje zjadasz ?"

"dlaczego mój niemerytoryczny post o charakterze takim samym jak dwa pozostałe zostały wykasowane a tamte nie ?" 

 

A już tak stawiając kropkę nad i to to niby pytanie, nie jest żadnym pytaniem tylko chyba skargą Henia i poczuciem krzywdy wylewanym w tym temacie, bo proszę sobie wrócić do postu #405 i wskazać gdzie tam jest znak zapytania ?.

 

Dla formalności wklejam ten post w całości:

20 godzin temu, mhtyl napisał:

A  jak skomentujesz fakt, że np czterech użytkowników pisze bzdurne posty o prawie jednakowym charakterze i Redakcja kasuje posty dwóm użytkownikom a dwóm pozostałym pozostawia.

Więc jak piszemy nie na temat w jakimś temacie merytorycznym  to niech wszystkie posty pozostaną na łamach forum a nie wybiórczo, nie wiem jakim kryterium Redakcja się kieruje że jedne kasuje a drugie pozostawia.

Który? Bo nie mogę dojrzeć.

Tak więc kolego MrTomo, gdzie Ty i Zenek widzicie tam jakieś pytanie ???.:scratching:

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, demo napisał:

Tak więc kolego MrTomo, gdzie Ty i Zenek widzicie tam jakieś pytanie ???.:scratching:

no jak to, tam  jest kilka pytań - troszkę edytowałem, ale sensu nie zmieniałem ani trochę:

1 godzinę temu, demo napisał:
  21 godzin temu, mhtyl napisał:

1. A  jak skomentujesz fakt, że np czterech użytkowników pisze bzdurne posty o prawie jednakowym charakterze i Redakcja kasuje posty dwóm użytkownikom a dwóm pozostałym pozostawia ?

Więc jak piszemy nie na temat w jakimś temacie merytorycznym  to niech wszystkie posty pozostaną na łamach forum a nie wybiórczo,

2. nie wiem jakim kryterium Redakcja się kieruje że jedne kasuje a drugie pozostawia ?.

3. Który ?    Bo nie mogę dojrzeć.

Poza tym są tzw pytania retoryczne - i one nie wymagają pytajnika :yahoo::takaemotka:

41 minut temu, mhtyl napisał:

Widzę że wiesz więcej niż do tej pory wiedział Marcin.

Nie doceniasz @demo - on wie wszystko, ale dużo na zasadzie "zapewne":

 

1 godzinę temu, demo napisał:

Pewnie ona nie satysfakcjonuje pytającego, bo ten zapewne oczekuje

Czyli - wie i nie wie zarazem - sprytne i insynuacyjne - trudne do zbicia przez przeciwnika. A więc nie tylko filozof, ale i szachista :takaemotka::tease2:

Link do komentarza
1 godzinę temu, zenek napisał:

no jak to, tam  jest kilka pytań - troszkę edytowałem, ale sensu nie zmieniałem ani trochę:

Poza tym są tzw pytania retoryczne - i one nie wymagają pytajnika :yahoo::takaemotka:

Retorycznych nie brałem pod uwagę i myślę nikt ich nie będzie brał.:icon_wink:

Dla mnie on są insynuacyjne i z tezą.

Gdybym był moderatorem obaj macie po bananie na miesiąc.:yahoo::tease2:

Link do komentarza
1 godzinę temu, demo napisał:

Retorycznych nie brałem pod uwagę i myślę nikt ich nie będzie bra

To niedobrze - bo one są zwykle ponadczasowe.

 

1 godzinę temu, demo napisał:

Gdybym był moderatorem obaj macie po bananie na miesiąc.:yahoo::tease2:

A niby dlaczego? Co ty masz do moich postów konkretnie, nie "gdybym", :yahoo:"nie brałem pod uwagę":yellowcard1: '"pewnie", "zapewne", itp. przypuszczające ogólniki.

"Gdybym był moderatorem" - ooo,  tu widzę drapeżne instynkty ukrywane pod maską - no właśnie -czego?

Po miesiącu bana :zalamka:   - proszę, jaki surowy, jak długo - i za co??? - a przecież ty należysz do tej światlej części społeczeństwa, która twierdzi, że nieuchronność kary jest ważna , nie długość odsiadki...

A tu 30 długich dni i nocy - i to jeszcze odpowiedzialność zbiorowa - gadasz z mhtylem, ale kara dla obu :yellowcard1: wstydź się, wstydź...

41 minut temu, mhtyl napisał:

A ja gdybym był to miałbyś bana dożywotniego.

A dybym ja był Prezydentem, to bym go ułaskawił :takaemotka: a co tam, obiecałem, że postaram się zrozumieć co poniektórych 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Tak czytam ten wątek po poście zenka i jego uwadze:

23 godziny temu, zenek napisał:

No tak - tylko że ta różnica jest WIELKA i TAJEMNICZA  -

 

skoro z powodu niej jedne posty znikają  image.png.e33fa0568be922f5209dccd4cef450e4.png    a drugie zostają  ?!

ciśnie się odpowiedź:

 

Jest to tajemnicza wiedza Redakcji i Admina! I nikomu nie musi się z tej wiedzy WŁADZA foruma tłumaczyć...

 

Czytam, czytam i nijak nie mogę zrozumieć ooo sooo choźziiiii :scratching:

5 godzin temu, mhtyl napisał:

Czyli nie myliłem się admin z Ciebie jak nic a Marcin nic Mam nie poinformował że mamy nowego szefa.

Ooooo sooooo choźziiiiiii???

 

21 godzin temu, zenek napisał:

Ta dyskusja nie ma sensu bez Redakcji.

Ta dyskusja W OGÓLE NIE MA SENSU, czy z Redakcją, czy bez niej...

I tak naprawdę jest niegrzeczna... - ta dyskusja...

 

Podnoszenie tego tematu świadczy o złej woli wywołujących dyskusję i niepotrzebną próbę rozgrzewania atmosfery dyskusji...

 

Redakcja ma swoje założenia, swoje obowiązki i je realizuje!

Jeśli usuwa post - to czemuś to służy, jeśli banuje - to wie za co...

 

Pytanie po co i za co, jeśli jesteśmy zadziwieni działaniem Redakcji - powinno się zadać nie na forum publicznym, tylko w prywatnej wiadomości do Redakcji... Tylko wtedy możemy uzyskać szczerą i szczegółową informację...

 

No, chyba że chcemy się poskarżyć na Redakcję, że jest taka stronnicza i niesprawiedliwa...

Link do komentarza
55 minut temu, uroboros napisał:

 

Ta dyskusja W OGÓLE NIE MA SENSU, czy z Redakcją, czy bez niej...

I tak naprawdę jest niegrzeczna... - ta dyskusja...

 

Otóż to, ja im to od dłuższego czasu usiłuję wytłumaczyć, wprawdzie innymi słowy i co ? i nic jak grochem o ścianę. A uważają się za "inteligentnych i logicznych". Chyba jakoś inaczej.xD

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, demo napisał:

Dlatego nigdy nie będziesz bo jesteś konfliktowym radykałem.:P

A Ty kim jesteś? pojawiasz się ostatnio na łamach forum  tylko w jednym wiadomym celu aby zasiać ziarno niezgody.

 

3 minuty temu, demo napisał:

Otóż to, ja im to od dłuższego czasu usiłuję wytłumaczyć, wprawdzie innymi słowy i co ? i nic jak grochem o ścianę. A uważają się za inteligentnych. Chyba inaczej.xD

Jakbyś był inteligenty to byś Ty i uroboros się nie wpierniczał między wódkę a zakąskę bo pytanie zadałem Redakcji a nie Wam i nie jesteście tu władni aby się wypowiadać w tej kwestii.

Link do komentarza
5 minut temu, mhtyl napisał:

A Ty kim jesteś? pojawiasz się ostatnio na łamach forum  tylko w jednym wiadomym celu aby zasiać ziarno niezgody.

Ooooooo, bardzo przepraszam ale jesteś w mylnym błędzie, bo otóż dosłownie przed chwilą udzielałem się merytorycznie w temacie - Jaka wiertarka/młot do domowego użytku. No !.

 

11 minut temu, mhtyl napisał:

Jakbyś był inteligenty to byś Ty i uroboros się nie wpierniczał między wódkę a zakąskę bo pytanie zadałem Redakcji a nie Wam i nie jesteście tu władni aby się wypowiadać w tej kwestii.

Wiesz co, te Twoje pytania to faktycznie nadają się między wódkę a zakąskę, a potem to już tylko mordobicie.

Link do komentarza
7 minut temu, mhtyl napisał:

nie jesteście tu władni

Jesteśmy tak samo władni, jak i ty...

1 godzinę temu, uroboros napisał:

Pytanie po co i za co, jeśli jesteśmy zadziwieni działaniem Redakcji - powinno się zadać nie na forum publicznym, tylko w prywatnej wiadomości do Redakcji... Tylko wtedy możemy uzyskać szczerą i szczegółową informację...

Tam zadaj pytanie i wtedy nie będziemy mieli szans wpierniczać się między wódkę a zakąskę... A teraz "dyskusja" jest na widoku, więc widzimy/widzę i piszę co o tym sądzę...

 

13 minut temu, mhtyl napisał:

pojawiasz się ostatnio na łamach forum  tylko w jednym wiadomym celu aby zasiać ziarno niezgody.

Wydaje mi się, że jeśli już tak jest - to raczej podlewa (tak, jak i ja) i nawozi to, co ty zasiałeś... czasem i zenek dorzuci ze dwa ziarenka niezgody... i tak wyrastają chwasty...

 

A Redakcja sprząta pobojowisko i zbiera trupy...

 

Do wtorku nazbiera się jeszcze niezła kupa...

Link do komentarza
3 minuty temu, demo napisał:

Ooooooo, bardzo przepraszam ale jesteś w mylnym błędzie, bo otóż dosłownie przed chwilą udzielałem się merytorycznie w temacie - Jaka wiertarka/młot do domowego użytku. No !.

To jest ułamek setny wszystkich ostatnio napisanych  Twoich postów gdzie piszesz w działach merytorycznych i to bez czepialstwa co zresztą jak sam zauważyłeś  że ja też pisze tam z Tobą i wymieniam z Tobą spostrzeżenia w sposób taki jak powinno się tu dyskutować.

3 minuty temu, uroboros napisał:

Wydaje mi się, że jeśli już tak jest - to raczej podlewa (tak, jak i ja) i nawozi to, co ty zasiałeś.

Sam sobie zaprzeczasz a teraz to już przyznałeś kto stoi za zadymą na forum.

Czy ktoś Ci każe abyś jak to napisałeś podlewać  i nawozić moje pytania? Po co to robisz?

Link do komentarza
6 minut temu, mhtyl napisał:

podlewać  i nawozić moje pytania?

Powinienem olewać twoje pytania...

Nie zrozumiałeś najwyraźniej tego co napisałem :bezradny: widocznie nie chcesz zrozumieć... a sam napisałeś przy szambie, że - tu cytuję:

"kto chce to zrozumie."

 

14 minut temu, mhtyl napisał:

Po co to robisz?

To nie jest tworzenie zadymy na forum, tylko próby zapobiegnięcia zadymie, próby stonowania twoich emocji, próby namówienia ciebie, abyś czytał wolniej, nawet kilka razy, jak trzeba, może - jeśli masz wątpliwości - nawet bez wstydu dopytać ooo soooo choźziiii...

 

 

 

22 minuty temu, demo napisał:

Ooooooo, bardzo przepraszam ale jesteś w mylnym błędzie, bo otóż dosłownie przed chwilą udzielałem się merytorycznie w temacie - Jaka wiertarka/młot do domowego użytku. No !.

oj, demo :santajump: udał Ci się ten ułamek setny :yahoo: i wzór na

20 minut temu, mhtyl napisał:

sposób taki jak powinno się tu dyskutować.

 

Link do komentarza
29 minut temu, mhtyl napisał:

To jest ułamek setny wszystkich ostatnio napisanych  Twoich postów gdzie piszesz w działach merytorycznych i to bez czepialstwa co zresztą jak sam zauważyłeś  że ja też pisze tam z Tobą i wymieniam z Tobą spostrzeżenia w sposób taki jak powinno się tu dyskutować.

Tak, tak i to będzie chyba koniec naszej dyskusji w tamtym temacie, bo znasz się na przedmiocie dyskusji jak kot na gwiazdach.

 

Link do komentarza
37 minut temu, demo napisał:

Tak, tak i to będzie chyba koniec naszej dyskusji w tamtym temacie, bo znasz się na przedmiocie dyskusji jak kot na gwiazdach.

 

I tak się kończy dyskusja która miała być merytoryczna, brak kontrargumentów na moje argumenty kończy się wyśmianiem i ośmieszeniem. No cóż, jak taki poziom dyskusji chcesz prowadzić w każdym temacie ze mną to nie rozpoczynaj dyskusji.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...