Skocz do zawartości

Klej do podłogi


kolocz

Recommended Posts

No to może Mapei Adesilex P9.

Nie patrz na opinie bo nic nie kupisz. Te opinie są pisane większości przez nawiedzonych i cichych naganiaczy aby wyrobić firmie negatywną opinię. Altas co prawda kiedyś miał chwilę słabości i dużo wykonawców odeszło od używania chemii Altasa ale generalnie produkty tej firmy są dobre i godne polecenia.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Słusznie pisze mhtyl! popytaj glazurników czego używają...

 

Bierz Atlasa Plusa - nie musi być Geoflex na taki wymiar płytek!

 

Sam będziesz kładł te płytki? Jeśli nie - daj możliwość wyboru kleju wykonawcy. On ma sprawdzoną chemię budowlaną i wybierze najlepiej!

Oczywiście będziesz miał dobrego, sprawdzonego na innych realizacjach wykonawcę :).

 

W przeciwnym razie pamiętaj o rozrobieniu KAŻDEGO kleju DOKŁADNIE według receptury zamieszczonej na worku!

Link do komentarza
26 minut temu, mhtyl napisał:

No to może Mapei Adesilex P9.

Nie patrz na opinie bo nic nie kupisz. Te opinie są pisane większości przez nawiedzonych i cichych naganiaczy aby wyrobić firmie negatywną opinię. Altas co prawda kiedyś miał chwilę słabości i dużo wykonawców odeszło od używania chemii Altasa ale generalnie produkty tej firmy są dobre i godne polecenia.

Właśnie tak słyszałem o tym atlasie. Dzięki za opd wybiorę właśnie ten atlas plus ;) Mapei odpada narazie .

6 minut temu, uroboros napisał:

Słusznie pisze mhtyl! popytaj glazurników czego używają...

 

Bierz Atlasa Plusa - nie musi być Geoflex na taki wymiar płytek!

 

Sam będziesz kładł te płytki? Jeśli nie - daj możliwość wyboru kleju wykonawcy. On ma sprawdzoną chemię budowlaną i wybierze najlepiej!

Oczywiście będziesz miał dobrego, sprawdzonego na innych realizacjach wykonawcę :).

 

W przeciwnym razie pamiętaj o rozrobieniu KAŻDEGO kleju DOKŁADNIE według receptury zamieszczonej na worku!

Układam sam ;) i idę w ten atlas plus dużo dobrego o nim słyszałem więc nie ma co szukać dobra cena i wgl ... Podziękował +

Link do komentarza
13 minut temu, uroboros napisał:

Bierz Atlasa Plusa - nie musi być Geoflex na taki wymiar płytek!

No właśnie, zapomniałem jeszcze polecić Atlasa Plus. Zresztą jest chyba najpopularniejszy klej Atlasa do klejenia płytek na ogrzewaniu podłogowym.

8 minut temu, kolocz napisał:

Właśnie tak słyszałem o tym atlasie. Dzięki za opd wybiorę właśnie ten atlas plus ;) Mapei odpada narazie .

Najważniejsze to to, aby klej był tzw elastyczny bo do podłogówki tylko taki.

Link do komentarza

Są różne szkoły... wiele lat temu zaczynałem od Ceresitu 11, kupowanego w Pewexie - CE17 był kilkukrotnie droższy - i to w dewizach :zalamka:

Potem rozwijał produkcję Atlas, był bardziej dostępny, więc kleiłem niebieskim Atlasem. Jeździłem na szkolenia, Atlas rozszerzał asortyment i właściwie do końca mojej "kariery" wykorzystywałem chemię Atlasa... Pomimo, że dyplom mistrza glazurnika zdobyłem w Gliwicach w "sercu" Mapei - nie zmieniłem producenta chemii budowlanej!

I na Atlasie nie zawiodłem się nigdy... dlatego polecam Atlasa!

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...