Skocz do zawartości

Historia edycji

pecet0

pecet0

28 minut temu, mhtyl napisał:

wystarczy tylko jak pisałem wyżej odwrócić ułożenie belek.

w tym układzie raczej ciężko byłoby to zrobić "na odwrót"  z dwóch powodów na w/w załącoznym zdjęciu jak się powiekszy to widać 20 kólek  w układzie 4x5  to są słupy na których będzie się kratownica spierała

- pierwszy powód to jest taki że pasuje grubsze belki dać wzdłuż (8mb) tarasu dać, a mniejsze gęściej nad nimi w poprzek

- drugi powód przy drzwiach tarasowych planowałem podejść deską tarasową pod same drzwi a tam mam zagłębione 20cm (taka jest grubość elewacji zewnętrznej) do której będzie przylegał taras przy ścianie.  To potrzebuję legarami wjechać pod same drzwi tarasowe aby w poprzek na nich oprzeć deski tarasowe

 

6 minut temu, MrTomo napisał:

A poza tarasem co będzie?

Planujesz jakiś odpływ dla wody?

nie planowalem robić żadnego odpływu dla wody,  a to co jest dookoła tarasu zaznaczone to kwietniki, robiące m.in za "barierki" a one byłyby podniesione żeby nie leżały na trawie, np na płytach ażurowych (jumba)

pecet0

pecet0

22 minuty temu, mhtyl napisał:

wystarczy tylko jak pisałem wyżej odwrócić ułożenie belek.

w tym układzie raczej ciężko byłoby to zrobić "na odwrót"  z dwóch powodów na w/w załącoznym zdjęciu jak się powiekszy to widać 20 kólek  w układzie 4x5  to są słupy na których będzie się kratownica spierała

- pierwszy powód to jest taki że pasuje grubsze belki dać wzdłuż (8mb) tarasu dać, a mniejsze gęściej nad nimi w poprzek

- drugi powód przy drzwiach tarasowych planowałem podejść deską tarasową pod same drzwi a tam mam zagłębione 20cm (taka jest grubość elewacji zewnętrznej) do której będzie przylegał taras przy ścianie.  To potrzebuję legarami wjechać pod same drzwi tarasowe aby w poprzek na nich oprzeć deski tarasowe

 

5 minut temu, MrTomo napisał:

A poza tarasem co będzie?

Planujesz jakiś odpływ dla wody?

nie planowalem robić żadnego odpływu dla wody,  a to co jest dookoła tarasu zaznaczone to kwietniki, a one byłyby podniesione żeby nie leżały na trawie, np na płytach ażurowych (jumba)

×
×
  • Utwórz nowe...