Skocz do zawartości

Historia edycji

AdamA74

AdamA74

8 minut temu, zenek napisał:

No ale nie ma się co siłować. 

Dałem ci linki - pisze tam, co i jak. Jak chcesz coś na czarno załatwiać, naciągać - to działa to tak,  jak wszędzie w Polsce.

Ale chyba nie sądzisz, że tu jest forum pt. Jak naciągać prawo? Albo robić sobie z prawa jaja? Również w kwestiach budowlanych.

 

Poza tym tu chyba nie ma lekarzy na forum, więc z przyczyn naturalnych :takaemotka: nie ma tu chyba nikogo z takimi doświadczeniami :yahoo: środowiska pracy...

Może na jakimś lekarskim forum są wałkowane takie kwestie?

 

No i przecież wiesz, że to co jednemu przejdzie, drugiemu nie koniecznie - więc czego oczekujesz - że ci ktoś powie :  spróbuj ?

Śliska sprawa i tyle. 

masz racje. Miałem nadziej, że skoro nie jest to kwestia życia i śmierci, nic się nie zawali, tylko nie ma kilku cm na wysokości i łazienka nie spełnia wymogów dla niepełnosprawnych (jakkolwiek swobodnie przewijak się mieści) to można to załatwić odstępstwem. Nie znam się i pytam. Tak sobie to wyobrażałem.

AdamA74

AdamA74

3 minuty temu, zenek napisał:

No ale nie ma się co siłować. 

Dałem ci linki - pisze tam, co i jak. Jak chcesz coś na czarno załatwiać, naciągać - to działa to tak,  jak wszędzie w Polsce.

Ale chyba nie sądzisz, że tu jest forum pt. Jak naciągać prawo? Albo robić sobie z prawa jaja? Również w kwestiach budowlanych.

 

Poza tym tu chyba nie ma lekarzy na forum, więc z przyczyn naturalnych :takaemotka: nie ma tu chyba nikogo z takimi doświadczeniami :yahoo: środowiska pracy...

Może na jakimś lekarskim forum są wałkowane takie kwestie?

 

No i przecież wiesz, że to co jednemu przejdzie, drugiemu nie koniecznie - więc czego oczekujesz - że ci ktoś powie :  spróbuj ?

Śliska sprawa i tyle. 

masz racje. Miałem nadziej, że skoro nie jest to kwestia życia i śmierci, nic się nie zawali, tylko nie ma kilku cm na wysokości i brak łazienki dla niepełnosprawnych (jakkolwiek swobodnie przewijak się mieści) to można to załatwić odstępstwem. Nie znam się i pytam. Tak sobie to wyobrażałem.

×
×
  • Utwórz nowe...