Skocz do zawartości

Działka budowlana i rolna? Pytanie.


Lukaspohl2

Recommended Posts

Dzień dobry.
Dostałem w spadku po babci działkę budowlaną ok 1250m2.W kw jest wyszczególnione coś takiego :
RV - 0,0979 ha
B - 0,0267 ha

Rozumiem że na obszarze 267m2 mogę postawić dom? A reszta działki to grunty rolne i nie można na nich nic wybudować?

W planie zagospodarowania ta działka widnieje jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Link do komentarza
4 godziny temu, Lukaspohl2 napisał:

Dzień dobry.
Dostałem w spadku po babci działkę budowlaną ok 1250m2.W kw jest wyszczególnione coś takiego :
RV - 0,0979 ha
B - 0,0267 ha

Rozumiem że na obszarze 267m2 mogę postawić dom? A reszta działki to grunty rolne i nie można na nich nic wybudować?

W planie zagospodarowania ta działka widnieje jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Jeżeli ta działka jest MPZP zaznaczona jako pod zabudowę jednorodzinną to możesz na niej się budować i nie tych 0<0267 ha tylko  wg lini zabudowy jaka określa plan.

Link do komentarza
Dnia 28.11.2019 o 11:44, Lukaspohl2 napisał:

W planie zagospodarowania ta działka widnieje jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Na tym planie być może jest linia zabudowy, albo obszar zabudowy zaznaczone. Masz może wyrys z planu do pokazania? Xero?
?

1 godzinę temu, Lukaspohl2 napisał:

Rozmawiałem wczoraj z Panem z gminy i powiedział że mogę zabudowac 30% powierzchni działki. 

Powiedział, że dowolnie, gdzie chcesz?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...