Skocz do zawartości

Historia edycji

Kosi1994

Kosi1994

Witam. 

Otóż mój problem ciągnie się za mną już od jakiegoś czasu a chodzi dokładnie o przyłącze wodno kanalizacyjne. W roku 2018. 05 wystąpilem do gzgk o wydanie warunków technicznych o przyłącze wody oraz kanalizacji, otrzymałem je. W tym roku po otrzymaniu pozwolenia na budowę zacząłem budowę domku drewnianego, mam już wykonana konstrukcje więc udałem się do Pana który ma wykonać mi projekt na budowę wody, kanalizacji nie ma więc buduje szambo. Oprócz tego pojechałem do gzgk aby zapytać czy wykonają mi przyłącze po dostarczeniu im projektu. Na miejscu usłyszałem że nie będę mógł teraz wykonać projektu który oni wykonają ponieważ w to samo miejsce zakład komunalny zaprojektował sobie jakąś sieć tranzytowa która mnie zablokowała... Proszę mi powiedzieć jak to jest prawnie mogą coś takiego robić? Mam przecież warunki które są jeszcze wazne do nast roku do maja a oni mi tutaj takie cyrki robią.. Mało tego miałem podpisana umowę przedwstępna z gmina na wykonanie tego przyłącza we własnym zakresie.. W gzgk nie potrafią mi odpowiedzieć co teraz, jedyne co mówią że miałem czas na wykonanie projektu a że tego nie zrobiłem to oni zrobili szybciej ale przecież moje warunki są ważne 2 lata więc mam prawo w ciągu 2 lat wykonać ten projekt, dostałem odpowiedź od nich że do tego tranzytu mogę się wpiac ale jak poprosiłem o dokument który potwierdzi to na piśmie nie chcą mi wydać takiego oświadczenia.. . Proszę mi powiedzieć co ja mam robić w takiej sytuacji, do kogo się z tym zgłosić bo chciałbym z tego jakoś wybrnąć... A już niedługo będe kończył budowę i chciałbym także szybko odbiór domku  a tu takie cyrki.. 

Kosi1994

Kosi1994

Witam. 

Otóż mój problem ciągnie się za mną już od jakiegoś czasu a chodzi dokładnie o przyłącze wodno kanalizacyjne. W roku 2018. 05 wystąpilem do gzgk o wydanie warunków technicznych o przyłącze wody oraz kanalizacji, otrzymałem je. W tym roku po otrzymaniu pozwolenia na budowę zacząłem budowę domku drewnianego, mam już wykonana konstrukcje więc udałem się do Pana który ma wykonać mi projekt na budowę wody, kanalizacji nie ma więc buduje szambo. Oprócz tego pojechałem do gzgk aby zapytać czy wykonają mi przyłącze po dostarczeniu im projektu. Na miejscu usłyszałem że nie będę mógł teraz wykonać projektu który oni wykonają ponieważ w to samo miejsce zakład komunalny zaprojektował sobie jakąś sieć tranzytowa która mnie zablokowała... Proszę mi powiedzieć jak to jest prawnie mogą coś takiego robić? Mam przecież warunki które są jeszcze wazne do nast roku do maja a oni mi tutaj takie cyrki robią.. Mało tego miałem podpisana umowę przedwstępna z gmina na wykonanie tego przyłącza we własnym zakresie.. W gzgk nie potrafią mi odpowiedzieć co teraz, jedyne co mówią że miałem czas na wykonanie projektu a że tego nie zrobiłem to oni zrobili szybciej ale przecież moje warunki są ważne 2 lata więc mam prawo w ciągu 2 lat wykonać ten projekt, dostałem odpowiedź od nich że do tego tranzytu mogę się wpiac ale jak poprosiłem o dokument który potwierdzi to na piśmie nie chcą mi wydać takiego oświadczenia.. . Proszę mi powiedzieć co ja mam robić jakie mam prawa bo chciałbym z tego jakoś wybrnąć... A już niedługo będe kończył budowę i chciałbym także szybko odbiór domku  a tu takie cyrki.. 

×
×
  • Utwórz nowe...