Skocz do zawartości

Historia edycji

DamianP

DamianP

51 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Idąc za wskazówką retro mam pytania:

Ile sezonów ta papa jest na deskach i jak dawno temu zauważyłeś pierwsze tego typu objawy?

Czy przypadkiem faktycznie nie ma przecieku od góry - to częsty przypadek przy papie na deskach. Każda deska pracuje po swojemu pod obciążeniem i uszkadza pokrycie.

Jak jest rozwiązana wentylacja na poddaszu i czy jest?

Ta papa jest od dobrych kilku lat a na niej blacho dachówka i  nie ma wentylacji

49 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Co ci z tego że oczyścisz jak warunki się nie zmienią czyli usuniesz przyczynę, której nie znamy, a nie skutek.

 

A ta wełna przy okapie, co ja na zdjeciu widać, jest sucha?

 

PS: to wygląda na zaciek na styku krokwi i tego deskowania. Tak się plamy rozchodzą?

Wełna jest sucha 

DamianP

DamianP

43 minuty temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Idąc za wskazówką retro mam pytania:

Ile sezonów ta papa jest na deskach i jak dawno temu zauważyłeś pierwsze tego typu objawy?

Czy przypadkiem faktycznie nie ma przecieku od góry - to częsty przypadek przy papie na deskach. Każda deska pracuje po swojemu pod obciążeniem i uszkadza pokrycie.

Jak jest rozwiązana wentylacja na poddaszu i czy jest?

Ta papa jest od dobrych kilku lat a na niej blacho dachówka i  nie ma wentylacji

44 minuty temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Co ci z tego że oczyścisz jak warunki się nie zmienią czyli usuniesz przyczynę, której nie znamy, a nie skutek.

 

A ta wełna przy okapie, co ja na zdjeciu widać, jest sucha?

 

PS: to wygląda na zaciek na styku krokwi i tego deskowania. Tak się plamy rozchodzą?

Wełna jest sucha 

A plamy są w tym miejscu i w niektórych miejscach ale malutkie

×
×
  • Utwórz nowe...