Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemek173

Wykończenie korytarza

Recommended Posts

Witajcie . Proszę was o pomoc nie mam pomysłu żadnego albo jak coś wymyślę to nie do końca jestem przekonany . Potrzebuję " coś " dodać na ścianę korytarza aby go ocieplić  . Dodam że chciałbym go zostawić  w większości w kolorze białym . Drzwi porta . w kolorze dąb naturalny , Schody kamień strzegomski , poręcz stal nierzewna

IMG_20191122_173624.jpg

IMG_20191122_173522.jpg

IMG_20191122_173459.jpg

A masz już pomysł na zaaranżowanie przyległych pomieszczeń?

Powinieneś - tak mi się wydaje - nawiązać do nich... nie zrobisz "tego czegoś" tak od czapy tylko na schodach...

Skąd my mamy wziąć pomysła, jak nie wiemy kto tu mieszka, co lubi, czym się zajmuje i otacza, kto po tych schodach ma biegać... no, skąd :scratching:

to zrobić drugą - przynajmniej będzie nawiązanie o którym piszesz w poprzednim poście :)

20 godzin temu, Przemek173 napisał:

Witajcie . Proszę was o pomoc nie mam pomysłu żadnego albo jak coś wymyślę to nie do końca jestem przekonany . Potrzebuję " coś " dodać na ścianę korytarza aby go ocieplić  . Dodam że chciałbym go zostawić  w większości w kolorze białym . Drzwi porta . w kolorze dąb naturalny , Schody kamień strzegomski , poręcz stal nierzewna

IMG_20191122_173624.jpg

IMG_20191122_173522.jpg

IMG_20191122_173459.jpg

Jakoś się nie otwierają te linki...??

30 minut temu, MrTomo napisał:

Jakoś się nie otwierają te linki...??

Jakie linki :icon_eek:???

Ja od początku widzę trzy zdjęcia ze schodami...

IMG_20191122_173624.thumb.jpg.8b16950fea8c3dee7f81346d3ea0043c.jpg.bbe682549c3750757733ffe1e37716c9.jpg

IMG_20191122_173459.thumb.jpg.da134625ddd8e9756eeb31fbe645acab.jpg.20b8147a120b5c666e3121f408716764.jpg

Teraz widzisz? Pierwsze i trzecie...

Drugie podobne do trzeciego...

10 minut temu, retrofood napisał:

mój windows ma zbyt niski numer.

No, o wyższym niż mój nie słyszałem...:icon_mrgreen:

Ale numer... Dwa niemal identyczne tablety, android 7, tak samo konfigurowane, a pokazują co innego :scratching:

Zamieniłem, bo bateria się kończyła o tu taki numer :icon_rolleyes:1177498116_DSC_00832.thumb.JPG.3eb96ca2598f91da7471889c156800bb.JPG

W tym lewym też linki nie otwierają się :bezradny::zalamka:

I w telefonie z Androidem 9 też linki nie otwierają się...

• Lubię to 1

2 godziny temu, uroboros napisał:

Ale numer... 

I w telefonie z Androidem 9 też linki nie otwierają się...

Teraz wiesz. :icon_lol:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• To błąd już na etapie wznoszenia, pełno mostków. To zejście zewnętrzne powinieneś potraktować jako oddzielną budowlę, bez izolacji cieplnej, tylko izolacja przeciwwilgociowa, a tę ścianę przyziemia odsłoniętą obłożyć styropianem w pionie co najmniej o grubości takiej, jaką dasz na ścianach zewnętrznych, czyli 15-30 cm grafit. Na ławie budynku podpiwniczonego powinna być położona najpierw przekładka termiczna dopiero wznoszone ściany, izolacja cieplna ścian przyziemia powinna być przyklejona od zewnątrz do ław, czyli zasłaniając przekładkę termiczną. Wewnątrz izolacja cieplna posadzki na gruncie powinna stykać się z przekładką termiczną.
    • Jak mam przesuwać to już wolę zrobić z tego co wysłał kolega mthyl, przesunę o 10 centów - w stronę kibla, gdzie wychodzi do góry zabudowany geberit ii tworzy taką półkę - umywalka bedzie wtedy 10 centow od tej zabudowy, a z drugiej strony bedzie 30cm pustego miejsca, no beznadziejnie to bedzie wygladać. Widziałem takie kolanka na allegro za 90zl sa ale sa, a wiesz, schylac sie trzeba zeby zobaczyc go w calej okazalosci, a kawalek bedzie wystawal jak stoisz przed nia, ale zawsze jest opcja może nie spray a taśma aluminiowa zbrojona
    • wyluzuj i przesuń umywalkę... będziesz miał mniej problemów z szukaniem rurki... a za tydzień przywykniesz do asymetrii...   Gdzie widziałeś kolanka fi 32 mosiężne i chromowane, takie na oko jak materiał z jakiego jest syfon? A jak trzeba będzie się schylać, aby zobaczyć ten syfon, to zrób dojście z tworzywa i pryśnij sprayem w kolorze chromowanego mosiądzu ... A jak ktoś będzie się schylał nad syfonem, to klepnij w... i powiedz "kto wypina, tego wina!"
    • musi być na środku, bo bedzie mnie denerwować, taka mam prace, że wszystko musi być symetrycznie... jak to się mówi? zboczenie zawodowe czy coś, a lustro będzie 150cm na 90 cm, wiec tu problemu by nie było, łazienka jest doinwestowana, więc dlatego zależy mi żeby to było w chromie, dzieki za porade
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...