Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Przemek173

Wykończenie korytarza

Recommended Posts

Witajcie . Proszę was o pomoc nie mam pomysłu żadnego albo jak coś wymyślę to nie do końca jestem przekonany . Potrzebuję " coś " dodać na ścianę korytarza aby go ocieplić  . Dodam że chciałbym go zostawić  w większości w kolorze białym . Drzwi porta . w kolorze dąb naturalny , Schody kamień strzegomski , poręcz stal nierzewna

IMG_20191122_173624.jpg

IMG_20191122_173522.jpg

IMG_20191122_173459.jpg

A masz już pomysł na zaaranżowanie przyległych pomieszczeń?

Powinieneś - tak mi się wydaje - nawiązać do nich... nie zrobisz "tego czegoś" tak od czapy tylko na schodach...

Skąd my mamy wziąć pomysła, jak nie wiemy kto tu mieszka, co lubi, czym się zajmuje i otacza, kto po tych schodach ma biegać... no, skąd :scratching:

20 godzin temu, Przemek173 napisał:

Witajcie . Proszę was o pomoc nie mam pomysłu żadnego albo jak coś wymyślę to nie do końca jestem przekonany . Potrzebuję " coś " dodać na ścianę korytarza aby go ocieplić  . Dodam że chciałbym go zostawić  w większości w kolorze białym . Drzwi porta . w kolorze dąb naturalny , Schody kamień strzegomski , poręcz stal nierzewna

IMG_20191122_173624.jpg

IMG_20191122_173522.jpg

IMG_20191122_173459.jpg

Jakoś się nie otwierają te linki...??

30 minut temu, MrTomo napisał:

Jakoś się nie otwierają te linki...??

Jakie linki :icon_eek:???

Ja od początku widzę trzy zdjęcia ze schodami...

IMG_20191122_173624.thumb.jpg.8b16950fea8c3dee7f81346d3ea0043c.jpg.bbe682549c3750757733ffe1e37716c9.jpg

IMG_20191122_173459.thumb.jpg.da134625ddd8e9756eeb31fbe645acab.jpg.20b8147a120b5c666e3121f408716764.jpg

Teraz widzisz? Pierwsze i trzecie...

Drugie podobne do trzeciego...

Ale numer... Dwa niemal identyczne tablety, android 7, tak samo konfigurowane, a pokazują co innego :scratching:

Zamieniłem, bo bateria się kończyła o tu taki numer :icon_rolleyes:1177498116_DSC_00832.thumb.JPG.3eb96ca2598f91da7471889c156800bb.JPG

W tym lewym też linki nie otwierają się :bezradny::zalamka:

I w telefonie z Androidem 9 też linki nie otwierają się...

• Lubię to 1

2 godziny temu, uroboros napisał:

Ale numer... 

I w telefonie z Androidem 9 też linki nie otwierają się...

Teraz wiesz. :icon_lol:

Na wykończenie korytarza mogę polecić płytki z piaskowca w formie tak zwanej jaskółki oraz bardzie nie regularnego kamienia w stylu starej cegły.

płytki elewacyjne.jpg

kamień dekoracyjny.jpg

płytki elewacyjne.jpg

płytki z piaskowca.jpg

kamień elewacyjny.jpg

kamień dekoracyjny na kominek.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Warto zapoznać się z podstawami fizyki o podczerwieni. Tam wyraźnie jest napisane co się dzieje z promieniowaniem podczerwonym w atmosferze ziemskiej i jaka długość fali tego promieniowania pochłaniana jest przez parę wodną znajdującą się w powietrzu. Długość fali określa też temperaturę. Tak się składa, że w temperaturze powyżej 25°C większość energii pochłaniana jest przez parę wodną. Mamy wtedy do czynienia ze zjawiskiem konwekcji. Dopiero powyżej 70°C otwiera się w widmie promieniowania podczerwonego następne okno, w którym energia rozchodzi się w postaci promieniowania elektromagnetycznego, a nie wiru ciepłego powietrza. W zakresie temperatur 70° do 120°C pracują niskotemeraturowe promienniki podczerwieni. Powyżej 120°C znowu większość promieniowania pochłaniana jest przez parę wodną. Jest jeszcze jedno okno, w którym pracują wysokotemperaturowe promienniki podczerwieni. Jest to zakres temperatur pomiędzy 350°C, a 400°C.   Nie potrzeba być filozofem, by zrozumieć  czy mamy do czynienia z ogrzewaniem na podczerwień ( w którym większość energii rozchodzi się w postaci promieniowania elektromagnetycznego ), czy z ogrzewaniem konwekcyjnym, ( w którym energia rozchodzi się w postaci wiru ciepłego powietrza ). https://de.wikipedia.org/wiki/Datei:Atmosphärische_Durchlässigkeit_DE.svg
    • Jest wspólnota, ale bardzo powoli te mieszkania były kupowane, więc każdy we własnym zakresie robił ogrzewanie. Sam kupiłem mieszkanie, w którym jeszcze nikt nie mieszkał i jest do zrobienia, a blok trochę lat już ma. 
    • Podpowiem Ci lub raczej innym z podobnym problemem patrząc na datę Twojego wpisu. To nie są drzwi antywłamaniowe. Drewniane antywłamy z taką klamką??? Nie ma szans. Co najdalej klasa RC2, a antywłamaniowe umownie są w klasie 3-4. Kolejna rzecz jakiej nie wiadomo to jaki jest tam zamek - czy tylko zamek bolcowy znajdujący się w okolicach klamki czy jest to zasuwnica hakowa na całej wysokości skrzydła. Druga opcja znacznie trudniejsza. Może drzwi lekko opadły na zawiasach i zasuwnica się zawiesiła. Jak jest to zamek bolcowy to warto posłuchać czy nie ma nic niepokojącego w pracy wkładki (co to za marka wkładki jest?). Czy z drugiej strony wszystko działa tak samo. Czy może pomaga lekkie podnoszenie drzwi za klamkę i próba przekręcenia klucza? 
    • A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w   A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w   A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w   A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w   A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w   A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w   A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w   A powinien być merytoryczny w wątku, w którym zabrałeś głos, a nie w  
    • Aby dom był mieszkalny, musi spełniać aktualne wymogi techniczne - np. izolacja przegród. Ponadto musi być zgodny z MPZP lub WZ.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...