Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

mhtyl

mhtyl

43 minuty temu, drako945 napisał:

To znaczy, że strukturą i jakością nie są lepsze?

Struktura na pewno się nie różnią od innych a z jakością? tego nie wiem, ale wiem że jaka by to nie była farba nie będzie "na wieki" i po kilku latach będziesz  malował od nowa z powodu zabrudzenia czy ze zmiany gustu na inny kolor :) 

Jak już pisałem wyżej, za o wiele mniejsze pieniądze kupisz dobre farby i nimi pomalujesz domek czy mieszkanie. Pamiętaj tylko że co najmniej jeżeli chodzi o jakość to poniżej klasy farb lateksowych nie ma sensu stosować.

mhtyl

mhtyl

36 minut temu, drako945 napisał:

To znaczy, że strukturą i jakością nie są lepsze?

Struktura na pewno się nie różnią od innych a z jakością? tego nie wiem, ale wiem że jaka by to nie była farba nie będzie "na wieki" i po kilku latach będziesz  malował od nowa z powody=u zabrudzenia czy ze zmiany gustu na inny kolor :) 

Jak już pisałem wyżej, za o wiele mniejsze pieniądze kupisz dobre farby i nimi pomalujesz domek czy mieszkanie. Pamiętaj tylko że co najmniej jeżeli chodzi o jakość to poniżej klasy farb lateksowych nie ma sensu stosować.

• Utwórz nowe...