Skocz do zawartości

Zapłaciłam 8000 zł za remont schodów drewnianych


Recommended Posts

Remont schodów odbył się 7 lat po przeprowadzce, kiedy zarządziliśmy cyklinowanie podłóg na poddaszu. Przy tej okazji staraliśmy się trochę unowocześnić wystrój wnętrz, w tym klatki schodowej - mówi Asia, Członkini Klubu Budujących Dom, która schody użytkuje od 2005 r., a remont przeprowadziła w 2012 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/schody/a/24663-zaplacilam-8000-zl-za-remont-schodow-drewnianych

Link do komentarza
Tytuł artykułu brzmi " Zapłaciłam 8000 zł za remont schodów drewnianych" a na końcu artykułu w podsumowaniu wydatków autorka podaje "Remont schodów i balustrady - koszty: schody z montażem 12 000 zł; remont (z montażem) – balustrada 2500 zł, szkło na podstopnicach 2000 zł, " Zapytam się czy autorka artykułu ma problemy z matematyką? Bo wychodzi że remont schodów kosztował 16,5 tys a nie 8 tys jak w tytule artykułu, bo balustrada jak podstopnice są częścią schodów jakby na to nie patrzeć.
Link do komentarza
Faktycznie jesteś ślepy albo czytać nie umiesz :) Przeczytaj sobie raz jeszcze powolutku co tam pisze a pisze REMONT SCHODÓW I BALUSTRADY KOSZTY - SCHODY Z MONTAŻEM 12000 zł. Pisze coś o budowie? Budowa schodów była w 2005 roku a teraz był ich remont. Trzymaj sie ściśle tego co pisze w artykule a nie dorabiaj swojej ideologi, nie wiem po co ta uwaga.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość mhtyl
Dnia 12.11.2019 o 07:43, Gość ehhh napisał:

Na budowę schodów wydali 12 tyś., a na ich remont 8 tyś.

Po lekturze artykułu też uważam że tak jest, czyli budowa schodów kosztowała 12 tys a późniejszy ich remont (szkoda że nie napisali po ilu latach użytkowania schodów) kosztował 8000 zł.

Bo wg tej pozycji kosztów wychodzi czarno na białym że suma poniższych kosztów równa sie dokładnie 8000 zł, czyli tyle co remont.
 

Cytat

Remont schodów i balustrady - koszty:

-schody z montażem 12 000 zł; 

-remont (z montażem) - balustrada 2500 zł, szkło na podstopnicach 2000 zł, cyklinowanie i olejowanie 3500 zł.

 

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość kiedyś parkieciarz
Heh, trochę zawyżyli ceny zarówno przy montażu jak i teraz przy remoncie. 10 schodów x 350 złotych i 6 x 450 złotych = 3500 + 2700 = 6200 + 1200 na poręcz i tralki = 7400 złotych. To i tak jest wygórowana cena jak na rok montażu. Przy remoncie zapłaciliście za szkło 2000 złotych, a metr kwadratowy dociętego szkła na podstopnice na składzie kosztuje około 150 złotych,..
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość Stolarz-renowator
Mam 20 lat praktyki w renowacjach drewna.Uważam że dobrą robotę trzeba godnie zapłacić.Często łatwiej jest zrobić nowe niż odnowić stare.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...