Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Oczyszczalnie ścieków - dotacje, formalności, uwarunkowania środowiskowe, działanie


Recommended Posts

Właściciele posesji położonych na terenach, na których nie ma kanalizacji, i gdzie MPZP nie zabrania budowania przydomowych oczyszczalni ścieków, powinni koniecznie rozważyć założenie ich u siebie. Przemawia za tym rachunek ekonomiczny oraz komfortowe użytkowanie.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/woda-i-kanalizacja/a/20987-oczyszczalnie-sciekow-dotacje-formalnosci-uwarunkowania-srodowiskowe-dzialanie

Link to postu
Gość Niedowiarek
W strefie miejskiej, w ciasnej zabudowie szeregowej trudno będzie raczej to wykonać. Chyba, że inwestor zaplanował oczyszczalnię od zera dla danego osiedla. Pod miastem deweloperzy powinni oferować oczyszczalnię w standardzie. Budują "na byłych ugorach" całe osiedla. Uważam, że szambo a nawet kanalizacja miejska to relikt PRL.
Link to postu
  • 2 lata temu...
Gość Jagoda
Witam. Jesteśmy w trakcie budowy domu jednorodzinnego w planach mamy przydomowa oczyszczalnie . Kiedy najlepiej ją zamontować ? Czy krótko przed zamieszkaniem w domu czy możemy na etapie budowy ? Chciałabym zagospodarować ogródek żeby drzewa i krzewy już rosły . Czy oczyszczalnia może już być wkopana a w domu zamieszkam za dwa lata jak dobrze pójdzie ?
Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...