Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• @retro - Ty jesteś dobry w ten klocki, z tego co pamiętam. Mówię o tapetach. Powiedz, trudno jest przykleić taką fototapetę? Córka chce mieć fototapetę z koniem, z końmi a może coś pomieszałem... mniejsza o to..   Jak trzeba przygotować pod to ścianę (goły tynk cementowo - wapienny).  Nie mówię tu o oczywistościach, typu grunt, ale to na koniec. Trzeba ją wygładzić? Jak zabrać się do przyklejenia takiego obrazka? Powiedzmy taki około 2x2m To jest jeden kawałek czy składa się z kilku? Jak to kleić, żeby nie było "bąbli". Kleić od góry czy od dołu, a może na bok? Wsio ryba? Da się to jeszcze w krótkim czasie oderwać i poprawić, jak coś wyjdzie nie tak jak trzeba?   Zdradź trochę zasad.    
    • Gość kambkk
      tak długi artykul na wstępie wiecie o czym muwicie cytat ; szary lepiej izoluje niż bialy ale odpada ok lepiej izoluje jak szry jest grafitowy ..szary to kolor lepiej izoluje grawitowy o kol szarym bo ma dodatek grafitu który jest lepszym izolatorem ter, bo jak by ci dodali barwnik to by nie był nic lepszy.
    • się tu narobił ból zębów! Straszliwy!  
    • Całkowicie zasługujesz na zenkabo Zenek to byłoby już za dużo... Nie puszczę, bez obawy - mam to we krwi! Tak mnie wychowano! W tej komunistycznej szkole podstawowej i komunistycznym technikum...
    • Dupa Jaś. Redakcja może być nazwą własną, jak nazwa miasteczka Miasteczko. @Redakcja zresztą sama to sobie napisała - więc chyba wie najlepiej, czy jest redakcją, czy też nazywa się Redakcja   czy też jest redakcją zwaną Redakcją  Nie wiem, czy ogarniasz tą skomplikowaną materię? Brawo - tak trzymaj, nie puść    Niemniej to @Redakcja z dużej litery sama się podpisuje.  @demo i @uroboros    - musicie to wytłumaczyć Redakcji, że właściwie będzie, jeśli nie bedzie pisać się z dużej litery tylko z małej                             Zawsze możecie dać bana Redakcji, sorry, redakcji    - w końcu ktoś musi trzymać ordnung na forum Nie widzę tu bardziej godnych cenzorów - zaczynam się cieszyć, że też się piszę z małej litery zenek, choć tak jakoś to przypadkowo wyszło - to może kary nie dacie i mogę liczyć na waszą łaskawość i bana nie dostanę? 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...