Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

1 godzinę temu, Eliza Kownacka napisał:

no wiem... ale ponoć się nie dało tak zrobić bo była niewymiarowa

Mogli brodzik odsunąć od ścian i by weszła. Takie kabiny montuje się tylko i wyłącznie na brodziku a nie obok. Ludzie jak można takie głupoty robić.

Okapnik o którym pisze uroboros to trochę mało bo takie niskie brodziki, mają obwiedniowo obrzeże na pewnej szerokości praktycznie poziome i woda może się wracać. Dlatego boki trzeba doszczelnić silikonem, a wzdłuż drzwi przykleić do brodzika jakąś listwę ozdobną, a potem ewentualnie jakiś okapnik na drzwiach.

 

demo

demo

1 godzinę temu, Eliza Kownacka napisał:

no wiem... ale ponoć się nie dało tak zrobić bo była niewymiarowa

Mogli brodzik odsunąć od ścian i by weszła. Takie kabiny montuje się tylko i wyłącznie na brodziku a nie obok. Ludzie jak można takie głupoty robić.

Okapnik o którym pisze uroboros to trochę mało bo takie niskie brodziki, mają obwiedniowo obrzeże na pewnej szerokości praktycznie poziome i woda może się wracać. Dlatego boki trzeba doszczelnić silikonem wzdłuż drzwi przykleić do brodzika jakąś listwę ozdobną, a potem ewentualnie jakiś okapnik na drzwiach.

 

demo

demo

54 minuty temu, Eliza Kownacka napisał:

no wiem... ale ponoć się nie dało tak zrobić bo była niewymiarowa

Mogli brodzik odsunąć od ścian i by weszła. Takie kabiny montuje się tylko i wyłącznie na brodziku a nie obok. Ludzie jak można takie głupoty robić.

×
×
  • Utwórz nowe...