Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

BBB

BBB

pomyłka

Dzień  dobry.  Proponuje Pan sposób  naprawy  betonu  ale  firma  już  nałożyła  zwykły  tynk  mineralny.  Nie  podoba  mi  się  to.  Należałoby  skuć  ale  czy  nie  naruszy  to  szczelnści  wyżej  już  położonych  warstw.  Nie  wiem  co  robić.  Nie  wiem czy  znalazł  by  się  ktoś  kto  wykonałby  prawidłowo  wszystkie  prace.  

Dnia 3.11.2019 o 18:10, zenek napisał:

BBB

BBB

pomyłka

Dzień  dobry.  Proponuje Pan sposób  naprawy  betonu  ale  firma  już  nałożyła  zwykły  tynk  mineralny.  Nie  podoba  mi  się  to.  Należałoby  skuć  ale  czy  nie  naruszy  to  szczelnści  wyżej  już  położonych  warstw.  Nie  wiem  co  robić.  Nie  wiem czy  znalazł  by  się  ktoś  kto  wykonałby  prawidłowo  wszystkie  prace.  

Jasne - żeby patrzeć na ręce, to jeszcze trzeba się znać, a potem wymusić to na wykonawcy.

Moja rada jest taka, żeby brać sprawdzonego wykonawcę. Tzn. poleconego od znajomych, od innych rzemieslnikow. I jeśli sie sprawdzi, to sie go trzymać. Sam umiem dużo zrobić przy domu, ale nie wszystko, nie wszystko sie da też zrobić samemu. Gdy znalazłem solidnego fachmana np. do gazu (tego się tykam), emeryta z dzialalnością - nie zmieniam go, powiedziałem mu, że mu ufam i szanuję za fachowość. Ucieszył się szczerze. To działa - polecam :14_relaxed: i zaoszczędza czas i pieniądze. 

BBB

BBB

Jasne - żeby patrzeć na ręce, to jeszcze trzeba się znać, a potem wymusić to na wykonawcy.

Moja rada jest taka, żeby brać sprawdzonego wykonawcę. Tzn. poleconego od znajomych, od innych rzemieslnikow. I jeśli sie sprawdzi, to sie go trzymać. Sam umiem dużo zrobić przy domu, ale nie wszystko, nie wszystko sie da też zrobić samemu. Gdy znalazłem solidnego fachmana np. do gazu (tego się tykam), emeryta z dzialalnością - nie zmieniam go, powiedziałem mu, że mu ufam i szanuję za fachowość. Ucieszył się szczerze. To działa - polecam :14_relaxed: i zaoszczędza czas i pieniądze. 

Rozważam  też  inne  sposoby  wzmocnienia  płyty  stropowej.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Do otworzenia gabinetu potrzebna jest opinia Sanepidu oraz zgłoszenie o prowadzeniu  działalności.
    • Jest trochę prawdy w tym co piszesz, ale ja z drugiej strony rzucę światło na tą sprawę sztuczna czy prawdziwa choinka. Jest tu na forum kilku fanatyków smogu i czystego powietrza, w Polsce jest ich na pewno tysiące czy setki a w skali całego świata? miliony i cóż Ci ekolodzy i fanatycy czystego powietrza robią? nie słyszałem aby oponowali za stosowaniem naturalnych choinek które defakto mogły by oczyszczać powietrze i je natleniać a są ścięte i stoją w domach a tek które się nie sprzedały idą na śmieci. Więc czy naprawdę jest aż takie duże ciśnienie  aby posiadać żywą choinkę? Wiem, zaraz będzie odzew że sztuczna też zatruwa, bo produkcja, bo utylizacja itp. 
    • To rozwiązanie z daszkiem (albo daszkami) nad wszystkimi kanałami będzie o tyle bezpieczniejsze. Zatkanie pozostałych kanałów uniemożliwia w nich jakąkolwiek wymianę powietrza. A to oznacza, że w razie zawilgocenia komina, pod wpływem deszczu albo od spalin, trudniej będzie wysychał.
    • ad1 To zależy nie tyle od wymogów budowlanych co musi uzyskać pozytywna opinię PIS   no i przede wszystkim najważniejsza rzecz w tym wszystkim to wykształcenie, sadzę że takie posiadasz abyś mógł wykonywać zawód lekarza. ad2 Kary nie będziesz miał bo jak nie dostaniesz zgody na prowadzenie praktyki lekarskiej to nie będzie kary a jak otworzysz to po cichu czyli nielegalnie to wtedy dostaniesz i to srogo. Do prowadzenia praktyki lekarskiej musisz zgłosić się do rejestru działalności i masz podany adres swojej działalności, jeżeli nie uzyskasz zgody nie będziesz mógł  zgłosić swojej działalności do rejestru. Przy takiej wysokości pomieszczeń to zapomnij o otwarciu czegokolwiek publicznego.
    • A to spoko, wystarczy jedna na całe życie. Po co w ogóle wydawać pieniądze na fajne naturalne ozdoby... po co w ogóle wydawać...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...