Skocz do zawartości

Oferta pracy - murarz we Francji


Jobs Plus

Recommended Posts

Masz doświadczenie w budowlance? Chciałbyś pracować za granicą i zarabiać w euro? Jeśli tak – koniecznie sprawdź poniższą ofertę! Dla naszego klienta - francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się w pracach murarskich oraz wykończeniowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

MURARZ/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Miejsce pracy: Francja

 

Zakres obowiązków:

- wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie   mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych

- tynkowanie

- prace wykończeniowe: płytki, sufity podwieszane

 

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w pracach murarskich

- prawo jazdy kat. B

- zaangażowanie w wykonywane czynności

- podstawowa znajomość języka francuskiego (mile widziana)

 

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny urlop, L4, druk A1 oraz karta EKUZ)

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- wyżywienie w dniach pracy

- samochód oddany do dyspozycji pracowników

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Pozwól nam poznać się bliżej i opowiedzieć więcej o stanowisku – prześlij swoje CV poprzez formularz na stronie: https://jobsplus.pl/praca/murarz

lub zadzwoń pod numer +48730111926

 

 

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.

 

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie klauzuli nr 1):

 

1)    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

 

Jeżeli  wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:

 

 

2)    " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

 

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

 

 

 

murarz_marsylia_portale.png

Link do komentarza
15 minut temu, Jobs Plus napisał:

- prace wykończeniowe: płytki, sufity podwieszane

W małym palcu

 

16 minut temu, Jobs Plus napisał:

- prawo jazdy kat. B

mam

 

17 minut temu, Jobs Plus napisał:

zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

wymagam oddzielnego pokoju bo chrapię i pierdzę ..

 

18 minut temu, Jobs Plus napisał:

kilkuletnie doświadczenie w pracach murarskich

prawie 30 lat , w tym trochę lat w zarządzaniu ludźmi ..

 

 

 

ile ojro na łapę??

 

Link do komentarza
41 minut temu, Elfir napisał:

chyba, że będziesz te ściany robił w rezydencjach owych imigranckich inżynierów, lekarzy i specjalistów.

Mnie wsio ryba dla kogo będzie moja robota , mnie interesuje tylko za ile ta robota...:icon_biggrin:

A tak wogóle to tylko z ciekawości zadałem pytanie pytającemu ....już się najeździłem po zagranicach i suma sumarum tutaj mam co robić ...a nie jechać na zachód i spać na euro ........paletach...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...