Skocz do zawartości

Innowacyjny kocioł gwarancją taniego ogrzewania


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
Gość Obserwator

Pellet jest drogi i nigdy nie da ciepła co węgiel.Teraz najważniejsze napiszcie jak się produkuje pellet,bo dziwnie myślę że jest tam jakieś lepiszcze lub żywica,no i co na to" ekolodzy" którym gębę kazali trzymać na wodzy.Tam gdzie biznes tam są największe przekręty.Np.elektryczny samochód zero emisji,a kto zrobił ta emisję w elektrowni? Do każdej KWh energii doliczajcie dwutlenek węgla i powstający smog.Powodzenia szachrajka,od tego szachrajstwa sami się podusicie.

 

Ciąg dalszy. samochód to zero emisji,ale dodajcie mu emisję CO2 z elektrowni która dała mu prąd,bo kłóciła by wytworzyć prąd i smog.Powodzenia szachraje, tam gdzie biznes tam przekręty,ale sami się zadusicie tymi szachrajstwa mi.

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość Mariusz zm

Moim zdaniem kocioł na pellet to krok (niezbędny) naprzód w stosunku do pieca węglowego. Zdecydowałem się na taki kocioł ze względu na wąska kotłownię i nie żałuję.

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość Gość
Ja mam kocioł na pellet dokładnie eei pellet z firmy Kostrzewa i jest wydajny sprawdza się u mnie tylko fajnie by było dostać dotacje do pelletu ponieważ za 3 tony zapłaciłem 6 tys .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...