Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

Pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować rysunek. Teraz powinno być jasne o co chodzi. Nie planuję pustki powietrznej pomiędzy ścianą i blatem. Żeby miała sens powinna być wentylowana.

blat.png

Pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować rysunek. Teraz powinno być jasne o co chodzi. Nie planuję pustki powietrznej pomiędzy ścianą i blatem. żeby miała sens powinna być wentylowana.

blat.png

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Krótko i na temat:   Przede wszystkim INNĄ MOC należałoby zamontować na OGRZEWANIE PODŁOGOWE - a tu kasy nie ma - więc póki co, należy zainstalować np 1/4 mocy, tyle, aby nie tracąc za dużo kasy na maty i na energię do DOGRZEWANIA stópek.   Przecież to są proste sprawy, dopóki nie zacznie się dzielić włosa na czworo... i ja muszę tłumaczyć jak krowie na rowie takie oczywiste oczywistości, co do których NIKT WIĘCEJ nie miał/nie ma zastrzeżeń i wątpliwości...
    • Miałeś obficie weekend zakrapiany i wódy ci zabrakło ze walisz takie ślepe posty? nie możesz nic merytorycznego napisać? nie możesz nadążyć za czytaniem moich postów ze zrozumieniem? to nie odzywaj się i nie odpisuj mi, bo twoje odpowiedzi w takim tonie i wyglądzie mnie obrażają i ubliżają.
    • Jesteś bardziej męczący niż zenek.  Ja mam podłogówkę wodną i też sobie dogrzewam nóżki co nie zmienia faktu że jet to ogrzewanie podłogowe wodne tak samo jak mata elektryczna wtopiona w posadzkę jest ogrzewaniem podłogowym elektrycznym. uroboros, proszę Cię po raz kolejny nie rozpoczynaj głupiej dyskusji wybielając swoją niewiedzę bo pisałeś w poście #3 o  po czym nie wiem dlaczego czy pamięć Cię zawiodła piszesz w poście #10   i nie mi jest w tym przypadku potrzebne czytanie ze zrozumieniem tylko tobie zrozumienia to co napisałeś i co to oznacza. Goonoburzę sam wywołałeś pisząc bzdury na które odpowiedziałem spokojnie bez zbytnich  uniesień z nadzieją że się pomyliłeś ale widzę Ty ni hu hu nie popuścisz bo masz rację, tylko Twoja ta racja jest tyle warta co nazywanie mat grzejnych elektrycznych wtopionych wklej i przykrytych płytkami ceramicznymi nie ogrzewaniem elektrycznym podłogowym. tylko dogrzewającym nogi ogrzewaniem      Aby ukrócić dyskusje i sprowadzić ją do meritum to powiedz co to jest, jak nazywa się taki rodzaj ogrzewania jak opisany poniżej. Odpowiedz proszę krótko i na temat na to pytanie.    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...