Skocz do zawartości

Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX


Recommended Posts

Gość Dociekliwy
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym i śnieżynką na zdjęciu przemawiają do mnie wyśmienicie. Nie zna życia ten, kto nie mieszkał na poddaszu. Developer budując blok i sprzedając mieszkania na poddaszu na 100% nie zainwestuje w okna z takim pakietem, ale właściciele domów jednorodzinnych, którzy mają wpływ na inwestycję, powinni bez namysłu kupić takie okna. W największe mrozy docenią zalety ciepłej szyby i braku oblodzenia w narożnikach.
Link do komentarza

Święte słowa. Ja osobiście jestem w takiej sytuacji. Mieszkam na poddaszu w bloku. Wymiana okna dachowego w moim przypadku wiąże się z remontem pomieszczenia itd. Żałuję, że wykonawca nie doinwestował. Budynek ma kilkanaście lat, ale mimo to uważam, że nawet w trakcie budowy można było doinwestować i zadbać o mieszkańców na poddaszu. Teraz, po kilkunastu latach widzę w największe mrozy efekty, o których wspomniał przedmówca. Cóż - mieszkanie kupiłem z rynku wtórnego w listopadzie i w zasadzie nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak ważne są wysokiej klasy okna dachowe dla komfortu na poddaszu.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...