Skocz do zawartości

Historia edycji

usiek

usiek

10 godzin temu, zenek napisał:

Niby gdzie będzie wepchana?

 

Między cegły a deski... będzie ułożona

 

A wracając do murłaty to powinienem zostawić szczelinę między styropianem a deskami? Ptaszki nie będą miały łatwiej łatwiej żeby wydziobać sobie tam większy otwór? Bo już w jednym miejscu mam gniazdo w styropianie :)

 

No i dochodzą osy i szerszenie. Już jedna gaśnicę na osy zużyłem, a w starym domu obok co 2-3 lata mam gniazdo szerszeni na poddaszu nieużytkowym.

 

W tej części domu po położeniu wełny nie będzie już wejścia na górę... nad jętkami jest zbyt mało miejsca bo myśleć o zagospodarowaniu tego i z dwóch stron jest wymurowane z cegieł.

usiek

usiek

9 godzin temu, zenek napisał:

Niby gdzie będzie wepchana?

 

Między cegły a deski... będzie ułożona

 

A wracając do murłaty to powinienem zostawić szczelinę między styropianem a deskami? Ptaszki nie będą miały łatwiej łatwiej żeby wydziobać sobie tam większy otwór? Bo już w jednym miejscu mam gniazdo w styropianie :)

 

No i dochodzą osy i szerszenie. Już jedna gaśnicę na osy zużyłem, a w starym domu obok co 2-3 lata mam gniazdo szerszeni na poddaszu nieużytkowym.

 

W tej części domu po położeniu wełny nie będzie już wejścia na górę... nad jętkami jest zbyt mało miejsca bo myśleć o zagospodarowaniu tego i z dwóch stron jest jest wymurowane z cegieł.

usiek

usiek

9 godzin temu, zenek napisał:

Niby gdzie będzie wepchana?

 

Między cegły a deski... będzie ułożona

 

A wracając do murłaty to powinienem zostawić szczelinę między styropianem a deskami? Ptaszki nie będą miały łatwiej łatwiej żeby wydziobać sobie tam większy otwór? Bo już w jednym miejscu mam gniazdo w styropianie :)

×
×
  • Utwórz nowe...