Skocz do zawartości

Zmieniłem taras w przezroczysty boks


Recommended Posts

Odkąd mam możliwość zamienić taras w przezroczysty boks, bardzo chętnie przebywam tu nawet w chłodne dni. Najczęściej wystarcza, gdy zakładam boczne ramy, ale wiosną i jesienią dodaję frontowe. Bez mojego zadaszenia i ścianek nie wyobrażam sobie korzystania z tarasu! - mówi Robert, Członek Klubu Budujących Dom, który taras użytkuje od 2017 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/tarasy-i-balkony/a/30675-zmienilem-taras-w-przezroczysty-boks

Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Super rozwiązania. Też zastanawiałem się nad montażem zadaszenia pokrytego poliwęglanem litym ale wnioski wyciągnąłem takie same. Czy można obejrzeć więcej zdjęć rozwiązania w tym montaż karabinczykow stalowych linek itp. W jakiej firmie można kupić taką folię?
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość Bożena Borkowska
Brawo.Jest pan geniuszem.Właśnie miałam także z Bydgoszczy kupować poliwęglan na dach,bo chcę teraz obliczyć jakie belki i jakie krokwie potrzebuję i ile słupów na zadaszenie 6,60m X 3m.? Jaki spad dachu ,bo musi być wyżej na kontrłacie ponad kasetami żaluzji zewnętrznych.Wiem,że w pobliskim tartaku mają kantówki 120mm.X120mm.na słupy i dalej,jako kobieta bez doświadczenia spróbuję coś policzyć,chyba,że pan doradziłby mi ile czego na takie wymiary potrzebuję.Murłatę pod dachem chcę oprzeć na 3 słupach,a na przeciw może 4 by dał z mieczami,ale nie wiem jakie przy nich kąty i jaki kąt nachylenia dachu(a może z tymi zdejmowanymi ramkami i bez nachylenia?).Dom ma 30 stopni.Gratuluję i jeszcze jakby pan dał namiar na kupno tej folii i na maila zdj.wrzucił.Dzięki z góry i pozdrawiam,e-mail:bozena_borkowska@wp.pl
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...