Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Jagódka

Drewniana podłoga w małym mieszkaniu

Recommended Posts

Kupiłam 40 metrowe mieszkanie, chciałabym mieć podłogę drewnianą, ale nie mam możliwości zamontowania typowych desek ( podniesienia podłogi ).Co polecacie w takiej sytuacji? Czekam na porady, za które z góry dziękuję

Parkiet i mozaika są bez wątpienia najlepsze- mam tu na myśli walory użytkowe.Jednak jest to spory koszt: cena parkietu+cena lakieru+robocizna parkieciarza
Moim zdaniem do tak małego mieszkania w bloku lepiej wybrać panele- jeśli mi się kiedyś znudzą, wymienię je na inne-a koszt wymiany będzie proporcjonalny do ceny cyklinowania
icon_biggrin.gif

Też polecam panele - doskonale imitują drewo - układa sie je w kilka godzin. Te nowe panele są nie do odróżnienia od

drewna.

Widziałam też wykładzinę PCV (z izolacją pod spodem), która wyglądała jak podłoga z desek - no i nie trzeba tracić

czasu na układanie - to tylko godzinka i podłoga gotowa.

Panele mają jedną,bardzo poważną,jak dla mnie,wadę.Są niesamowicie głośne i śliskie.
Nigdy w życiu nie chcę czegoś takiego w swoim domu.
Zawsze jak jestem u kogoś,kogo sąsiad z góry ma panele, irytują mnie odgłosy stukania przy chodzeniu piętro wyżej.
I nie pomagają tu żadne pianki i pseudo izolacje akustyczne.

Deski nie, panele nie... nie proponujmy człowiekowi wyłożenia podłogi kafelkami. Wtedy to będzie ślisko.

Kafelki dobrze się sprawdzają w kuchni. W pokojach - to rzecz gustu. Nie każdy lubi jak mu chłodno pod kapciem. Ja nie lubię.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...