Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

6 godzin temu, Elfir napisał:
21 godzin temu, zenek napisał:

Ale Elfir - zgodzisz sie, że architektura teraz, szczególnie domki - to sztuka użytkowa masowa. A przy takiej jest naturalne, że część będzie kiczem,

 

No właśnie cały czas o tym piszę. Że architekt w tym w tym przypadku zawalił warsztatowo, wypuszczając na rynek rozkraczony ganek.
Widzę, ze zaczynasz rozumieć.

Ja pisałem ogólnie, a nie o tym domku. O tym domku napisałem:

 

21 godzin temu, zenek napisał:

Ja nie uważam dyskutowanego budynku za wzór do naśladowania.

I dalej, że jednak nie bruździ w przestrzeni, jak wiele innych. Wg mego gustu nie ma się co czepiać. 

I jeszcze:

21 godzin temu, zenek napisał:

Ale - uważam, że nie mam prawa dyskwalifikować cudzego gustu, jeśli swego nie uważam za wzorcowo słuszny.

Więc ustawmy sprawę tak:

Jeśli twój gust jest wzorcowy - no to masz prawo do radykalnych werdyktów. To samo sie tyczy innych wzorcowych znawców.

Ja nie mam takiego gustu - dlatego radykalnie nie oceniam  wg swego gustu.

 

 

zenek

zenek

6 godzin temu, Elfir napisał:
21 godzin temu, zenek napisał:

Ale Elfir - zgodzisz sie, że architektura teraz, szczególnie domki - to sztuka użytkowa masowa. A przy takiej jest naturalne, że część będzie kiczem,

 

No właśnie cały czas o tym piszę. Że architekt w tym w tym przypadku zawalił warsztatowo, wypuszczając na rynek rozkraczony ganek.
Widzę, ze zaczynasz rozumieć.

Ja pisałem ogólnie, a nie o tym domku. O tym domku napisałem:

 

21 godzin temu, zenek napisał:

Ja nie uważam dyskutowanego budynku za wzór do naśladowania.

I dalej, że jednak nie bruździ w przestrzeni, jak wiele innych. Wg mego gustu nie ma się co czepiać. 

I jeszcze:

21 godzin temu, zenek napisał:

Ale - uważam, że nie mam prawa dyskwalifikować cudzego gustu, jeśli swego nie uważam za wzorcowo słuszny.

Więc ustawmy sprawę tak:

Jeśli twój gust jest wzorcowy - no to masz prawo do radykalnych werdyktów.

Ja nie mam takiego gustu - dlatego radykalnie nie oceniam  wg swego gustu.

 

×
×
  • Utwórz nowe...