Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

50 minut temu, demo napisał:

Oczywiście nowoczesność nie wyklucza stromego dachu. 

A proste formy są najładniejsze i nie można postawić znaku równości prosty=tani.

Też widziałem, tyle że wnętrza tych kamienic to zazwyczaj 21 wiek z otwartymi na maksa przestrzeniami i innymi atrybutami zupełnie nie z 19 wieku.

to, jak urządzisz wnętrze to już kwestia indywidualna - czy pójdziesz w amfilady i sztukaterie czy w beton i stal. Widziałam też stare domy z nowoczesnymi wnętrzami. 
Ale ciężko oczekiwać, że wnętrze będzie kopią wnętrza XIX wieku, skoro prowadzimy inny tryb życia.

Elfir

Elfir

41 minut temu, demo napisał:

Oczywiście nowoczesność nie wyklucza stromego dachu. 

A proste formy są najładniejsze i nie można postawić znaku równości prosty=tani.

Też widziałem, tyle że wnętrza tych kamienic to zazwyczaj 21 wiek z otwartymi na maksa przestrzeniami i innymi atrybutami zupełnie nie z 19 wieku.

to, jak urządzisz wnętrze to już kwestia indywidualna - czy pójdziesz w amfilady i sztukaterie czy w beton i stal. Widziałam też stare domy z nowoczesnymi wnętrzami. 
Ale ciężko oczekiwać, że wnętrze będzie kopią wnętrza XIX wieku, skoro prowadzimy inny życia?

Elfir

Elfir

32 minuty temu, demo napisał:

Oczywiście nowoczesność nie wyklucza stromego dachu. 

A proste formy są najładniejsze i nie można postawić znaku równości prosty=tani.

Też widziałem, tyle że wnętrza tych kamienic to zazwyczaj 21 wiek z otwartymi na maksa przestrzeniami i innymi atrybutami zupełnie nie z 19 wieku.

to, jak urządzisz wnętrze to już kwestia indywidualna - czy pójdziesz w amfilady i sztukaterie czy w beton i stal. Widziałam też stare domy z nowoczesnymi wnętrzami. 

×
×
  • Utwórz nowe...