Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

1 godzinę temu, demo napisał:

Domek wygląda jak jakiś zabytek ładnie odrestaurowany. 

Mnie tylko zastanawia dlaczego ludzie decydują się na takie "zabytkowe" budowle,

Jest taki termin: "rustykalny" - i wszystko związane z nim welu sie podoba.

Poza tym nie każdemu odpowiada styl "nowoczesny", cokolwiek by to miało znaczyć. Stąd np. popularn oć strzechy i szerokiego okapu.

1 godzinę temu, demo napisał:

Może to sentyment do starej architektury, a może tylko braki edukacyjne w tym zakresie.

Ty znowu swoje - braki edukacyjne wytykasz inwestorom? Znaczy ty niby taki wyedukowany? Tolerancja się kłania, znaczy brak. I brak kultury wypowiedzi. Obrażasz tych ludzi.

Mnie np. bardziej podobają się antyki, niż nowoczesne meble - pewnie to dowód mojego nieuctwa wg ciebie? 

A w Krakowie widać jak na dłoni,że każda noczesna kamienica wciśnięta w zabytkowe prawdziwe wygląda jak wymiot na czystej koszuli. Niestety. Ale widać decydenci są wyuczeni, sorry, wyedukowani :takaemotka:

A to może powiesz coś o wyższości nowoczesnej architektury nad tą starą :flying:Niby co by mogło być lepsze , bo nowoczesne,  w tym konkretnym przypadku?.

 

3 godziny temu, uroboros napisał:

Gdzie tu widzisz zawiść :scratching:???

Nie tylko ja. Patrz post 9 i 6. Ale tu nie ma się o co sprzeczać :)

 

53 minuty temu, uroboros napisał:

Założę się, że już przegrałeś...

Myśle że nie - pod warunkiem, że oceniany bedzie swój :tease2:

zenek

zenek

1 godzinę temu, demo napisał:

Domek wygląda jak jakiś zabytek ładnie odrestaurowany. 

Mnie tylko zastanawia dlaczego ludzie decydują się na takie "zabytkowe" budowle,

Jest taki termin: "rustykalny" - i wszystko związane z nim welu sie podoba.

Poza tym nie każdemu odpowiada styl "nowoczesny", cokolwiek by to miało znaczyć. Stąd np. popularn oć strzechy i szerokiego okapu.

1 godzinę temu, demo napisał:

Może to sentyment do starej architektury, a może tylko braki edukacyjne w tym zakresie.

Ty znowu swoje - braki edukacyjne wytykasz inwestorom? Znaczy ty niby taki wyedukowany? Tolerancja się kłania, znaczy brak.

Mnie np. bardziej podobają się antyki, niż nowoczesne meble - pewnie to dowód mojego nieuctwa wg ciebie? 

A w Krakowie widać jak na dłoni,że każda noczesna kamienica wciśnięta w zabytkowe prawdziwe wygląda jak wymiot na czystej koszuli. Niestety. Ale widać decydenci są wyuczeni, sorry, wyedukowani :takaemotka:

A to może powiesz coś o wyższości nowoczesnej architektury nad tą starą :flying:Niby co by mogło być lepsze , bo nowoczesne,  w tym konkretnym przypadku?.

 

3 godziny temu, uroboros napisał:

Gdzie tu widzisz zawiść :scratching:???

Nie tylko ja. Patrz post 9 i 6. Ale tu nie ma się o co sprzeczać :)

 

51 minut temu, uroboros napisał:

Założę się, że już przegrałeś...

Myśle że nie - pod warunkiem, że oceniany bedzie swój :tease2:

×
×
  • Utwórz nowe...