Skocz do zawartości

Koszt bramy segmentowej - porównanie 4 producentów


Recommended Posts

Gość sprzedawca
Szkoda że nie napisali że firma Hormann daje 10 lat gwarancji na korozje a nie na całą bramę. Widać że artukul sponsorowany przez Hormanna. Jak ktoś chce kupić brame hormanna to radze się zapytac ile kosztuje 1 panel wrazie uszkodzenia .
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Gość Sprzedawca
Oczywiście że artykuł sponsorowany. Bramy jakie wyceniono są tak różne że głowa mała. Np. Porównując hormanna bramę drozszą np. do wycenionej novofermu to jak porównać audi a6 w Sline do skody oktawi standard. Co do ceny panela kolego to trzeba było nie uszkodzić ;) A na poważnie to u kazdego producenta cana panela to kosmos nie tylko w hormannie.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Thomas
do Gość Sprzedawca - ehh, mam Hormana już sporo lat (ponad 10). działa. Niby wszystko ok ale ma niedociągnięcia typu: szpary w uszczelnieniu pomiędzy segmentami, dziury po bokach pomiędzy uszczelką a segmentem. Przez co gwiżdże i dmucha aż miło, a w zimę wdmuchuje śnieg. Przyrównanie Audi do skody jest dobre. Skoda biedniejsza ale trwalsza. Audi ma tyle fabrycznych wad że szkoda gadać. Pomimo że niby to ten sam wyrób a jednak jest różnica.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Ja kupiłam 10 lat temu w Brico i sobno zakupiłam napęd do bramy .zamątowałam w swoim zakresie .koszt 1400 zł. Działa do dziś .szpar brak .CzĘsto stosuje na rolki WD (.odrdzewiacz ).uważam że bardzo drogo sobie liczą za bramy z napędem .
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
Gość Żałosne

No oczywiście! Najważniejsza jest prędkość otwierania , bo zawsze to szybciej od sąsiada , którego skręci z zazdrości , no i oczywiście nie będę musiał wstawać dzień wcześniej żeby zdążyć do pracy. 

Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
Od 23 lat mam bramy Hormann owierane ręcznie. Bez śladu rdzy. Żadnych wad czy usterek. ŻADNYCH. Teraz czas na elektryczne i ... ból głowy! Jakie, żeby służyły następne lata bezawaryjnie?
Link do komentarza
6 godzin temu, Gość GB napisał:

Od 23 lat mam bramy Hormann owierane ręcznie. Bez śladu rdzy. Żadnych wad czy usterek. ŻADNYCH. Teraz czas na elektryczne i ... ból głowy! Jakie, żeby służyły następne lata bezawaryjnie?

Zamontuj napęd i nie wymieniaj bez sensu po co psuć co jest dobre i jesteś zadowolony

Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...