Skocz do zawartości

Historia edycji

bartolomeo

bartolomeo

Dziękuje. Sęk w tym, że poście przesłanym przez Pana mamy przytoczone pionowe pasy na elewacji podczas oświetlenie lampą zewnętrzną w nocy. Fotografia powyżej ukazuję natomiast stan elewacji w dzień. Czy przypuszczenie, że w miejscach gdzie widoczne są pasy jest za mało kleju jest dobrą myślą ? Zastanawiam się na opinią  rzeczoznawcy ale pytanie czy jest sens i czy uda mi się wygrać z deweloper ? Dodatkowo zastanawia mnie brak tzw. taśm startowych wokół okien od strony zewnętrznej gdzie naklejony jest styropian ? 

 

bartolomeo

bartolomeo

Dziękuje. Sęk w tym, że poście przesłanym przez Pana mamy przytoczone pionowe pasy na elewacji podczas oświetlenie lampą zewnętrzną w nocy.

Fotografia powyżej ukazuję natomiast stan elewacji w dzień. Czy przypuszczenie, że w miejscach gdzie widoczne są pasy jest za mało kleju jest dobrą myślą ?

Zastanawiam się na opinią  rzeczoznawcy ale pytanie czy jest sens i czy uda mi się wygrać z deweloper ? Dodatkowo zastanawia mnie brak tzw. taśm startowych wokół okien od strony zewnętrznej gdzie naklejony jest tynk ? 

 

×
×
  • Utwórz nowe...