Skocz do zawartości

Jaki kredyt


Recommended Posts

Ciężka sprawa z wyborem banku, bo to w jakim banku możesz wziąć kredyt zależy od Twojej zdolności kredytowej, która w każdym banku jest wyliczana na podstawie innych danych.

Osobiście mam dobre zdanie na temat Millennium, choć i on nie jest bez wad.

Na pewno nie polecam Ci doradztwa kredytowego, gdyż oni najchętniej proponują te banki z którymi maja podpisane najkorzystniejsze umowy o prowizjach od przyniesionego klienta. Poza tym nie są w stanie dać takiej oferty jak bank macierzysty, bez pośredników.

Co do terminów bankowych polecam adres:
https://budujemydom.pl/component/option,com_content/task,specialblogcategory/act,view/id,1276/Itemid,32/
Link do komentarza
Cytat

Szukam dobrego banku który, jeśli to możliwe udzieli mi kredytu pod zastaw domu którego jeszcze nie mam. Mam pytanie do forumowiczów: który z banków jest tym najlepszym. I co to jest vibor albo vybor. (Taki termin usłyszałem niedawno i zupełnie nie rozumiem co to znaczy)




Wibor w każdym banku jest taki sam bo to nie bank go ustala a wiec powinienes sie skupic na marzy jaka narzuca bank,
znajomy chodzil po bankach i szukal najlepszej oferty ostatecznie wzial kredyt w bph, mowil ze w innych na poczatku wszytsko wygladalo lepiej ale jak sie pozniej okazalo jakies ukryte koszty a w bphu wszytsko jasno i prosto , zawsze pytaj o calkowite koszty kredyty koszty aneksowania umow i takie tam ... pzdr
Link do komentarza
kolego przede mna tez ten dylemat. w jakim banku? Staram sie zorintowac ktory bank ma najlepsza oferte i rozmawialem z kolega ktory pracowal kiedys w 2 bankach w getin i dominet. Poradzil mi ze jedna z najepszych ofert ma poprostu bank spoldzielczy (on bral kredyt wlasnie w tym banku). Nie orientowalem sie jeszcze ale bardzo zachwalal, decyzje dostal juz po kilku dniach i byl bardzo zadowolony. Warto sprawdzic. pozdrawiam. adam bielsko-b
Link do komentarza
A ja mam słowo w sprawie sporu Millennium vs. PKO BP.

Wyobraźcie sobie, że sposób obliczania zdolności kredytowej w tych bankach jest tak różny, że przy tych samymych wymaganyh dokumentach w Millennium można wziąć kredyt na 400 tyś zł (działka+budowa domu) a tej zdolności nie wystarcza na zakup ziemi za 100 tyś w PKO BP!!

Czekam na komentarze.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Ciężka sprawa z wyborem banku, bo to w jakim banku możesz wziąć kredyt zależy od Twojej zdolności kredytowej, która w każdym banku jest wyliczana na podstawie innych danych.

Osobiście mam dobre zdanie na temat Millennium, choć i on nie jest bez wad.

Na pewno nie polecam Ci doradztwa kredytowego, gdyż oni najchętniej proponują te banki z którymi maja podpisane najkorzystniejsze umowy o prowizjach od przyniesionego klienta. Poza tym nie są w stanie dać takiej oferty jak bank macierzysty, bez pośredników.

Co do terminów bankowych polecam adres:
https://budujemydom.pl/component/option,com_content/task,specialblogcategory/act,view/id,1276/Itemid,32/




Czytałem ostatnio w internecie ranking banków w zakresie kredytów hipotecznych oraz budowlano-hipotecznych i rzeczywiście bank Millenium wypadł najlepiej.Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...