Skocz do zawartości

Remont łazienki o powierzchni 4 m2 - krok po kroku


Recommended Posts

Płytki sprzed lat ani wzornictwem ani jakością nie dorównują współczesnym. Dlatego odnowienie łazienki to jedna z najczęściej wskazywanych przez właścicieli starszych domów i mieszkań potrzeb remontowych. Gruntowna modernizacja tego pomieszczenia obejmuje także wymianę okładzin ściennych.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/7611-remont-lazienki-o-powierzchni-4-m2-krok-po-kroku

Link do komentarza
Gość Agnieszka
@jeremi Czemu niby ciężko ? Przecież i tak fugę nakładasz packą , praktycznie na całą powierzchnie i potem zmywasz gąbką. Nie musisz każdej spoiny osobno aplikować xd @Monika Z białą zawsze są przeboje, wiem bo sama miałam koszmarną w łazience, aż zdecydowałam się na remont. Na szczęście miałam dobrego fachowca, który pomógł mi wybrać odpowiednie materiały budowlane i odradził, których lepiej nie kupować.
Link do komentarza

Witajcie!
Jako wieloletni wykonawca usług remontowo-budowlanych, wykorzystujący między innymi produkty marki Sporo, mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką chemii budowlanej. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.
Maciek
Wykonawca Sopro

Dnia 18.09.2019 o 11:50, Gość jeremi napisał:

ładnie wyszła ta mozaika. Cięzko taką zafugować

Witaj,

Skąd takie podejrzenia? Masz jakieś nieprzyjemne doświadczenia z fugowaniem tego typu kafli?

Pozdrawiam

Maciek
Wykonawca Sopro

Dnia 19.09.2019 o 12:21, Gość Monika napisał:

@jeremi ja to zawsze mam problem z fugami, zwłaszcza z ich wyborem. Zawsze z białej robi się żółta, mam już tego powoli dość...

Witaj,

Widzę, że dość często robisz remonty w swoim domu? Z jakich produktów korzystasz? Może warto zainwestować w takie fugi, które są odpowiednio dostosowane do wykorzystania w łazienkach?

Pozdrawiam

Maciek
Wykonawca Sopro

5 godzin temu, Gość Agnieszka napisał:

@jeremi Czemu niby ciężko ? Przecież i tak fugę nakładasz packą , praktycznie na całą powierzchnie i potem zmywasz gąbką. Nie musisz każdej spoiny osobno aplikować xd @Monika Z białą zawsze są przeboje, wiem bo sama miałam koszmarną w łazience, aż zdecydowałam się na remont. Na szczęście miałam dobrego fachowca, który pomógł mi wybrać odpowiednie materiały budowlane i odradził, których lepiej nie kupować.

Witaj,

I na jakich fugach stanęło jeżeli mogę zapytać? Odpowiedni fachowca z wiedzą na temat produktów jest kluczem do udanego i spokojnego remontu.

Pozdrawiam

Maciek
Wykonawca Sopro

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...