Skocz do zawartości

FIRMA AREX NET


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, jestem pierwszy raz na tym forum (tym bardziej jestem wdzieczna z góry za wszystkie odpowiedzi,które mam nadzieje otrzymam).Razem z mezem planujemy budowe domu i szukamy odpowiedniego projektu. Znalezlismy strone firmy Arex Net!Bardzo podoba nam sie projekt domu Zosia III. jednak piszemy maile od kilku dni i nikt nam nie odpisuje.czy ktos sie orientuje w jakiej cenie sa projekty z tej firmy. i jaki jest mniej wiecej koszt tego domu. moze ktos budowal. bardzo prosze o wszelkie informacje. pozdrawiam serdecznie wszystkich tych ktorzy planuja, buduja lub juz mieszkaja. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witam, w końcu odpisali. Jestem zaskoczona, ale przerazili mnie tym ze podali cene 500000 budowa domu!!! oczywiscie dodali ze balkon ktory chce miec bedzie zle wygladał!!to nie było miłe...no ale cóz z pewnoscia lepiej sie znaja. myslimy czy nie stworzyc swojego indywidualnego projektu. Czy ktos sie orientuje jakie to sa koszty>
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
500 000? Za tyle to można gotowy dom kupić. Coś podejrzewam że bardzo dobrze znają się oni na zarabianiu pieniędzy.

Indywidualny projekt to suma ok 3- 5 tys. Doprowadzenie do stanu surowego od 10 tys w górę. (Zależy od rejonu) Powinno się udać załatwić najważniejsze sprawny w cenie do 300 tys. Eh, dachówka może słono kosztować.....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...