Skocz do zawartości

Historia edycji

piexa

piexa

Jaka decyzje mam przemyśleć? Czy dawać blachę na dach?

Tylko jak przeczytałem że" dekarzy mamy swoich, z polecenia" to widziałem ze będą problemy:)) Niby z polecenia, ale potem napisali ze trzeba pilnować... to po co mi ktoś z polecenia skoro ma ich pilnować???:)))) Albo ktoś robi dobrze, albo na odpierdol i byle szybko, a dobrze wtedy jak ktoś na ręce patrzy. Podstawa to umowa wszystko określająca, w tym kary, terminy itp, a nie na gębę bo znajomy szwagra.

Pełno domów powstaje z blachą na dachu, gdyby to było samo w sobie złe to nikt by tego nie kładł, w dodatku nie jest tanie więc tym bardziej.

Poza tym tutaj jest kardynalny błąd - blacha na samych łatach, a nie na deskowaniu i łatach...

U mnie po pierwsze pod dachem nie będzie nikt spał, po drugie będzie deskowanie, po trzecie planuje węższe odcinki blachy (32cm).
Poza tym mój dach jest dwuspadowy a nie kopertowy, więc to tez trochę robi różnice. 

piexa

piexa

Jaka decyzje mam przemyśleć? Czy dawać blachę na dach? Dlatego ze ktoś wziął partaczy do zrobienia dachu? Tylko jak przeczytałem że" dekarzy mamy swoich, z polecenia" to widziałem ze będą problemy:)) Niby z polecenia, ale potem napisali ze trzeba pilnować... to po co mi ktoś z polecenia skoro ma ich pilnować???:)))) Albo ktoś robi dobrze, albo na odpierdol i byle szybko, a dobrze wtedy jak ktoś na ręce patrzy. Podstawa to umowa wszystko określająca, w tym kary, terminy itp, a nie na gębę bo znajomy szwagra.

Pełno domów powstaje z blachą na dachu, gdyby to było samo w sobie złe to nikt by tego nie kładł, w dodatku nie jest tanie więc tym bardziej.

Poza tym tutaj jest kardynalny błąd - blacha na samych łatach, a nie na deskowaniu i łatach...

U mnie po pierwsze pod dachem nie będzie nikt spał, po drugie będzie deskowanie, po trzecie planuje węższe odcinki blachy (32cm).
Poza tym mój dach jest dwuspadowy a nie kopertowy, więc to tez trochę robi różnice. 

×
×
  • Utwórz nowe...