Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Witam planuje kapitalny remont i zastanawiam się nad wyburzeniem czegoś takiego jest taka możliwość spotkał się ktoś z takim czymś mieszkanie na ostaniej kondygnacji 10 piętro wielka płyta 

D4172EC3-E89B-4469-A1B6-8813AF4C429E.jpeg

0CA7AD28-5AFB-42BB-99F2-E0CECF7AC92C.jpeg

8F85E472-97FC-4A51-9801-9AC585706A40.jpeg

Ten narożnik wygląde mi na jakiś słup konstrukcyjny... ale okno możesz wywalić. Ściana z drzwiami wygląda na płytę z fabryki domów i to z tych nośnych... raczej nie do ruszenia :bezradny:

W administracji mają dokumentację, musisz tam popytać.

17 godzin temu, Adam2234 napisał:

Witam planuje kapitalny remont i zastanawiam się nad wyburzeniem czegoś takiego jest taka możliwość spotkał się ktoś z takim czymś mieszkanie na ostaniej kondygnacji 10 piętro wielka płyta

Jakiś rzut mieszkania by się przydał - oyginalny.

Ale wstępnie możesz zmierzyć grubość wszystkich ścian "czegoś takiego" - i rysunek odręczny z wymiarami pokazać.

Z fotki ciężko coś powiedzieć.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Wracając do muzyki.   Ja słuchałem Radia Luksemburg a nieco później Rozgłośni Harcerskiej, a jeszcze później (jak komuna popuściła) Trójki ( prowadzili redaktorzy z Rozgłośni. Dopiero w latach 80 reżim odpuścił i uchylił część cenzury na to co można słuchać.
    • a komu to z was nie podobało się że "księża chodzą w sukienkach"? I to nie tak dawno  A komuż to sie nie podobaja "moherowe berety", babcie z rózańcami, itd. Komu nie podobał się prezydent w deszczowej kapocie na wałach przeciwpowodziowych?    Wszystkiego? - jakoś demonstrowanie uczuć religijnych nie podoba ci się - uważasz przecież, że powinno sie to chować w zaisze domowe. Nie podoba ci się słuchanie muzyki discopolo - probujesz uzasadnić, że sluchają jej niewykształceni. Tak samo niewykształceni to wyborcy PiS, a więc podzielający przynajmniej część tego, co robi PiS. żeby był jasne - chodzi o imputowanie im niedostatecznego poziomu wiedzy, swiadomości obywatelskiej do wypełniana obowiązku obywatelskego.   ---no mogę mnożyć twoje zakusy na wolność i swobodę. Oczywiście cudzą.... O prosze - księdzu nie wolno powiedzieć, że uważa noszenie spodni za niestosowne. Nawet tyle nie może powiedzieć  Jeden z chyba 100 tys w Polsce....
    • Pojmowane według Ciebie........ Ktoś kto wyznaje inne swobody i wartości (być może konserwatywne ) może dojść do wniosku  że te wartości i swobody starasz się jemu ograniczyć ... Przyjęte   Przepraszam i ja , ale sama przyznaj że ostatnio coraz częściej nerw Cię ponosi i wpadasz tu jak stado szerszeni do pszczelego ula .
    • Nie tak bym to ujęła. Niektórzy mają nietolerancję laktozy. Ja mam nietolerancję wszystkiego, co ogranicza swobody i wolności.     Przyjechałam do pracy, wzięłam łyk kawy. Poniosło mnie. Przepraszam. Ale Ciebie również. To nie było fajne. Sprowadzanie moich wpisów do niezrównoważenia emocjonalnego. Sam przyznaj.   Jestem zdecydowanie zrównoważona. Mam swoje zdanie na każdy temat i to, że coś pisze, nie znaczy, że akurat mam zaćmienie umysłowe, bo okres się zbliża, tylko naprawdę tak myślę. Z wyjątkiem momentów, w których wcurw mnie ogarnia. I nie przebieram wtedy w słowach.  
    • To musi na miejscu ocenić konstruktor. Oczywiście, niezależny od firmy, która to wykonała. Podstawowe pytanie czy błąd powstał na etapie projektu, czy może wykonanie było złe i z tym projektem niezgodne.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...