Skocz do zawartości

Historia edycji

maxima12

maxima12

Okno należy do -mojej- części budynku po podziale....może niedokładnie to zostało wyjaśnione : była rozbudowa domu o drugą część mieszkalną /inwestorem był współwłaściciel/ , mnie została stara część, a on miał mieć nową. Było legalne PB, ale on chciał zrobic podział po swojemu, nie licząc się z druga stroną, więc dokonal zmian na nieruchomości /nielegalna rozbiórka mojej części domu/przed podziałem, i PRZED zakończeniem budowy. Wyroki WSA w sprawie doprowadzienia budowy do stanu zgodnego zapadły PRZED podziałem... Podział nieruchomości również zatwierdzono PRZED odbiorem tej nowej części..mimo moich starań zwrócenia uwagi sądu na nieuregulowany stan prawny...Podział się uprawomocnił, a teraz do d... inwestora dobrał się PINB... Moje pytanie o PB i udział jako strony  było z uwagi na fakt, że po uchylonym PB nie wiem, jak zostanie załatwiona sprawa odbudowy części mojego domu i naprawa zniszczonej przez inwestora ściany, która jest obecnie W GRANICY...dopóki było stare PB, PINB nakazywał w czasie 60 dni wykonanie zamiennego projektu...Nie wiem, co teraz....

A to okno jest ostatnie po stronie południowej - drugie zamurowali ścianą p/poż dla celów podziału.. Dom będzie ciemny..

maxima12

maxima12

Okno należy do -mojej- części budynku po podziale....może niedokładnie to zostało wyjaśnione : była rozbudowa domu o drugą część mieszkalną /inwestorem był współwłaściciel/ , mnie została stara część, a on miał mieć nową. Było legalne PB, ale on chciał zrobic podział po swojemu, nie licząc się z druga stroną, więc dokonal zmian na nieruchomości /nielegalna rozbiórka mojej części domu/przed podziałem, i PRZED zakończeniem budowy. Wyroki WSA w sprawie doprowadzienia budowy do stanu zgodnego zapadły PRZED podziałem... Podział nieruchomości również zatwierdzono PRZED odbiorem tej nowej części..mimo moich starań zwrócenia uwagi sądu na nieuregulowany stan prawny...Podział się uprawomocnił, a teraz do d... inwestora dobrał się PINB... Moje pytanie o PB i udział jako strony  było z uwagi na fakt, że po uchylonym PB nie wiem, jak zostanie załatwiona sprawa odbudowy części mojego domu i naprawa zniszczonej przez inwestora ściany, która jest obecnie W GRANICY...dopóki było stare PB, PINB nakazywał w czasie 60 dni wykonanie zamiennego projektu...Nie wiem, co teraz....

maxima12

maxima12

Okno należy do -mojej- części budynku po podziale....może niedokładnie to zostało wyjaśnione : była rozbudowa domu o drugą część mieszkalną /inwestorem był współwłaściciel/ , mnie została stara część, a on miał mieć nową. Było legalne PB, ale on chciał zrobic podział po swojemu, nie licząc się z druga stroną, więc dokonal zmian na nieruchomości /nielegalna rozbiórka mojej części domu/przed podziałem, i PRZED zakończeniem budowy. Wyroki WSA w sprawie doprowadzienia budowy do stanu zgodnego zapadły PRZED podziałem... Podział nieruchomości również zatwierdzono PRZED odbiorem tej nowej części..mimo moich starań zwrócenia uwagi sądu na nieuregulowany stan prawny...Podział się uprawomocnił, a teraz do d... inwestora dobrał się PINB... Moje pytanie o PB i udział jako strony  było z uwagi na fakt, że po uchylonym PB nie wiem, jak zostanie załatwiona sprawa odbudowy części mojego domu i naprawa zniszczonej przez inwestora ściany, która jest obecnie W GRANICY...dopóki było stare PB, PINB nakazywał w czasie 60 dni wykonanie zamiennego projektu...Nie wiem, co teraz....

maxima12

maxima12

Okno należy do -mojej- części budynku po podziale....może niedokładnie to zostało wyjaśnione : była rozbudowa domu o drugą część mieszkalną /inwestorem był współwłaściciel/ , mnie została stara część, a on miał mieć nową. Było legalne PB, ale on chciał zrobic podział po swojemu, nie licząc się z druga stroną, więc dokonal zmian na nieruchomości /nielegalna rozbiórka mojej części domu/przed podziałem, i PRZED zakończeniem budowy. Wyroki WSA w sprawie dopopwadzienia budowy do stanu zgodnego zapadły PRZED podziałem... Podział nieruchomości również zatwierdzono PRZED odbiorem tej nowej części..mimo moich starań zwrócenia uwagi sądu na nieuregulowany stan prawny...Podział się uprawomocnił, a teraz do d... inwestora dobrał się PINB... Moje pytanie o PB i udział jako strony  było z uwagi na fakt, że po uchylonym PB nie wiem, jak zostanie załatwiona sprawa odbudowy części mojego domu i naprawa zniszczonej przez inwestora ściany, która jest obecnie W GRANICY...dopóki było stare PB, PINB nakazywał w czasie 60 dni wykonanie zamiennego projektu...Nie wiem, co teraz....

×
×
  • Utwórz nowe...