Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Potrzebna krew dla dziecka chorego na białaczkę B Rh(-)ujemne to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt 668 357 175.

Prośbę dostałem od dobrej znajomej, a to chyba jednak fałszywka. Przepraszam wszystkich.

Nie wiem czy nie za późno, ale ja też chcę być!

Wpiszcie mnie, jak się da.

Spęd u tej Martynki?

Adam M.

3 godziny temu, adam_mk napisał:

Nie wiem czy nie za późno, ale ja też chcę być!

Wpiszcie mnie, jak się da.

Spęd u tej Martynki?

Adam M.

Oooo, witaj Adasiu :icon_mrgreen:

Fajnie, że będziesz :hug:

To na jutro - moja własna robota... kiedyś mi się chciało...

13-1.JPG.be38382dbbcb390d711c48cf782f2ce3.JPG

1089 wkręcików 3,5x16 i krótszych gipsiaków na płycie meblowej...

Dnia 21.09.2019 o 16:45, coolibeer napisał:

Żygam już tymi winogronami.... Zapisac

Nie wypluwaj, to jest dobre na krążenie. 

Nie no.... Totalny brak sprawiedliwości społecznej... 4-6 październik 😭😭😭 niestety jadymy w zupełnie inszą stronę kraju...

1 godzinę temu, Ciril napisał:

Nie no.... Totalny brak sprawiedliwości społecznej... 4-6 październik 😭😭😭 niestety jadymy w zupełnie inszą stronę kraju...

A dlaczemu? Bo my jedziemy w dobrą stronę.

Czy cena za nocleg była ustalana ? 

Prezes a ty?

Gdzie lista? U Gawła świeci pustkami a u Rysia sami piękni i młodzi :)

2 godziny temu, coolibeer napisał:

Czy cena za nocleg była ustalana ? 

Prezes a ty?

Gdzie lista? U Gawła świeci pustkami a u Rysia sami piękni i młodzi :)

normalna cena to chyba 130 za pokój 2 osobowy ze śniadaniem  my mieliśmy rok temu 100

PILNE.

I nastąpił ten pierwszy raz. 

Niestety wynegocjowałem tylko 10% bonifikatę od cen ze strony ( http://www.irini.pl/kategorie/baza_hotelowa  ).

Pisać czy pasuje, czy szukamy czegoś bardziej przystępnego (cenowo) i ewentualnie w innym terminie.

Ps. Jeszcze próbuję szczęścia, ale właściciel jest twardy.

Mnie pasuje choćby ze względu na samo śniadanie z dobrą kawą i grecką jajecznicą, poza tym za późno na szukanie.

W uzupełnieniu.

Na bookingu podają troszkę niższą cenę, ale pokoje są bez śniadań.

Jak wszystko podliczyć, to różnica wynosi około 150 zł za 2 dniowy pobyt 12 osób.

Ale mamy cały hotelik i miejsce na "półpiętrze" w cenie. 

znak_wodny.png%7CTR

Dla przypomnienia jak tam jest 

A ten stary , znany i fajny młynek w fajnej barwie?

Obłożony?

Mój Hołowczyc już go zna....

Adam M.

No, oczywiście, dojadę dzie trzeba jak nie za daleko...

Tylko... gdzie?

Adam M.

3314872e07_store.jpg

Pozwoliłem sobie numerację zmienić, bo tamta poprzednia to jakaś trefna była ;)

Od rana mam robotę.

Wracam z niej miedzy 13 a 15.

Ogarnę się i jadę.

Na 18 dojadę, jak myślę.

Hołowczyc gada, ze mam 22 minuty do celu...

Adam M.

Adiq z Ewiq i Erka z Kosiarką - bardzo, bardzo mocno Wam chciałem podziękować za telefony i za deklarację złożonoą. Doceniam i nigdy Wam tego nie zapomnimy! :) Pozdrowienia dla wszystkich. Dobrze się bawcie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam Na wstępie pragnę wszystkich forumowiczów serdecznie powitać.   Mój problem z którym trafiłem na forum dotyczy zakupu oraz podziału działki budowlanej 21a. Mianowicie wspólnie z bratem planujemy zakup działki ( osobne kredyty na zakup działki i budowę domów) oraz postawienie dwóch domów jednorodzinnych. Z racji tego, że zakup działki jak i budowa domów ma być sfinansowana za kredyt dowiedzieliśmy się w banku iż lepiej będzie podzielić działkę na dwoje i w takiej formie dokonać zakupu. Dogadaliśmy się wiec z właścicielem, który wynajął geodetę wydzielił granice podziału ( zalacznik1) i złożył wniosek. Ku naszemu zdziwieniu po 3 tyg dostaliśmy decyzje ODMOWA. Pan urzędnik uzasadnił soja decyzje powołując się na miejscowy plan zagospodarowania i na ten  wpis. ( zalacznik2).  Pan geodeta natomiast, powołując się na jedna z ustaw (nie pamietam ktora) powiedział, że działkę i tak da się podzielić ale dopiero w tedy gdy jeden z nas kupi cała działkę i postawi na niej dom do stanu zamkniętego z doprowadzonymi mediami. Tutaj powstaje moje pierwsze pytanie: czy taki podział faktycznie jest możliwy? Jeżeli jednak takie rozwiązanie jest możliwe to powstaje problem ponieważ jeden z nas będzie musiał zaciągnąć kredyt najpierw na działkę a później na dom natomiast druga osoba będzie musiała czekać na postawienie domu a wiadomo ile to trwa. Tutaj nasuwa mi się drugie pytanie: czy ma ktoś inne szybsze i lepsze rozwiązanie? Za wszelka pomoc, podpowiedzi i rozwiązania bardzo dziękuje.       
    • Nie wiem jakie masz doświadczenie w aranżacjach i wykonywaniu remontów łazienek, ale chyba nie zdajesz sobie sprawy, że często nie ma możliwości wykonania takiego walk-in ze względu na usytuowanie takiego czegoś jak trójnik na pionie kanalizacyjnym, do którego kierowany jest odpływ tego odwodnienia... a zarządca budynku nie zezwala na ingerencję w instalacji kanalizacyjnej... I wtedy pozostaje tylko ten brodzik w kabinie
    • Gość Gosia
      Za trendami na pewno podąża sklep HomeDome.pl - jest tam tak ogromny wybór że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Jeszcze nie spotkałam się, żeby nie mieli w ofercie czegoś co sobie wymyśliłam. Produkty w dobrych cenach, wysokiej jakości i wizualnie też naprawdę okej. Zawsze jak przychodzą do mnie znajomi to pytają skąd mam daną rzecz, dlatego polecam sprawdzić :D
    • No proszę - nie wolno mieć nawet niektórych podobnych poglądów - znaczy zenek do mhtyla i odwrotnie.  Gdyby mieli te poglądy takie jak uroboros lub demo - byłoby OK!. Piękny wniosek!  Przywołanie do porządku budzi opór u oskarżonych o nieodpowiednie poglądy, nazwanie dyscyplinujących: jest naganne  no pewnie, lepiej się podporząkować i przeprosić za wolnomyślność. Ja bym nazwał  brakiem tolerancji i narzucaniem swych oglądów jako jedynie słusznych. Te epitety to jedynie delikatny protest przed takim dyktatem.
    • demo napisał:   takich jak wysokość do szerokości o trzecim wymiarze - czyli głębokości - nie wspominał...     A ja zaraz będę ADWOKATEM demo          
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...